Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ganilost / Çekiliş HK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
sen burda insanları bekletemzsın cıkarsın aslanlar gıbı ben kaybettım yada şöle oldu gönderemıyorum dersin bitti gitti nedir yani

napmiş okadar parayı kayıp mı etmıs sımdı bu
Kank cekim bekliyomus diye soyluyolardi forumda. Ne oldugunu bilmiyom ama. Dedigin gibi kaybettiysede ucunda ölüm yok. Ben sahsen 300 500 tl icin surdaki kariyerimi riske atmam :)

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,785
6,765
113
eminim burada hiçbiri arkadaşlar böyle oldu iptal etmek zorunda kaldım dese ters tepki vermez, ama bu şekilde davranarak kendi adını kötüye çıkartıyor hoş bir durum değil hepimiz çekiliş yapıyoruz kayıp ediyoruz kazanıyoruz kumar bu zaten böyle bir şey ama hiç birimiz altından çıkamayacağımız şeyler yapmıyoruz :)

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,785
6,765
113
ha ayrıca oynadığı x sitesi bizim sponsorumuzdu bu kadar uzun süre bekleteceğini sanmıyorum ki ödeme yapmaması gibi bi durumda yine gelip forumda beyan etmesi gerekir.

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
eminim burada hiçbiri arkadaşlar böyle oldu iptal etmek zorunda kaldım dese ters tepki vermez, ama bu şekilde davranarak kendi adını kötüye çıkartıyor hoş bir durum değil hepimiz çekiliş yapıyoruz kayıp ediyoruz kazanıyoruz kumar bu zaten böyle bir şey ama hiç birimiz altından çıkamayacağımız şeyler yapmıyoruz :)
Çok haklısın dost ama ben dağıtım olacağını sanmıyorum boşuna o kadar kişi bekletiliyor iyi veya kötü bi şey söylenmesi lazımdı yinede bekleyin tabi ama çoğu kişide biliyor zaten gelmeyeceğini

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,785
6,765
113
bende farkında olduğum için gırgıra vuruyorum zaten :D
Çok haklısın dost ama ben dağıtım olacağını sanmıyorum boşuna o kadar kişi bekletiliyor iyi veya kötü bi şey söylenmesi lazımdı yinede bekleyin tabi ama çoğu kişide biliyor zaten gelmeyeceğini

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Herkesin işleri güçleri olabilir fakat foruma girip bir açıklama yazmak 2 dakika almaz.4-5 gündür millet salak yerine koyuluyor resmen.Ya çıkıp delikanlı gibi bir açıklamada bulunulur ödeme yapılacak diye yada çıkar delikanlı gibi ödemeyi yapamam kaybettim der insan.Çok yanlış ve ayıp durum yazık

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Hesabına 70k girince içeri almasınlar :) Şaka bir yana belki sakat bir durum olmuştur. Şimdilik unutun 50 lira oynadık kaybettik varsayın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...