Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gırtlak Ağrısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Aga sen kırık mısın? Yok boğaz ağrısı yok gırtlak yok göğüs yok salgın burdakiler mehmet öz falan mı sürekli konu açıp sağlık bilgisi alıyosun doktora gitsene güzel kardeşim tedavi olsana

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Aga sen kırık mısın? Yok boğaz ağrısı yok gırtlak yok göğüs yok salgın burdakiler mehmet öz falan mı sürekli konu açıp sağlık bilgisi alıyosun doktora gitsene güzel kardeşim tedavi olsana
doktora gıttım zaten kardesım hastalıklar oluyor ne yapayım istişare yapmak ıstıyorum anlatabıldımmı kardesım

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,721
2,341
113
Vay reis gözümüz yollarda kalmıştı bizimde😁

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,897
10,644
113
Hıııh. Başladık yine 🤣

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
doktora gıttım zaten kardesım hastalıklar oluyor ne yapayım istişare yapmak ıstıyorum anlatabıldımmı kardesım
Moruk burası mhrs sohbet hattı mı? Sendeki hastalık başkasında olabilir yada aynısı olmayabilir adama makattan fitil sokuyo boğaz ağrısı için sende mi sokcaksın ayrıca sen hintli falan mısın bu nasıl iştir bütün hastalıklar seni buluyo

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113

dostumuzun bi sonraki ağrıyan yerını bılene 100 payfix bol şans

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,897
10,644
113

Asdfgh. 🤣

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
Moruk burası mhrs sohbet hattı mı? Sendeki hastalık başkasında olabilir yada aynısı olmayabilir adama makattan fitil sokuyo boğaz ağrısı için sende mi sokcaksın ayrıca sen hintli falan mısın bu nasıl iştir bütün hastalıklar seni buluyo
kardesım ne alaka makat felan ya boğaz agrısından bahsedıyorum ben fazla recep ıvedık ızleme dostum

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,907
6,702
113
Hastalık hastası olmuş aq

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,527
6,591
113
ya kardesım vallahı hastalanıyorumya
kardeşim benim anlıyorum seni de buraya belki de 10 kez sağlık boğaz ağrısı hatta penis ağrısı için bile konu açtın buradan gelecek bi medet umman komik anladın mı. doktorun kesemediği ağrıyı burada birisi yazıp nasıl kessin dimi

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,920
43,521
113
Sen bu yaşa nasıl geldin bu kafayla ag

gangplank

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
414
63

Sağlık bakanı bu kadar paylaşım yapmamıştır

efsane3453

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,069
463
83
kardeşim benim anlıyorum seni de buraya belki de 10 kez sağlık boğaz ağrısı hatta penis ağrısı için bile konu açtın buradan gelecek bi medet umman komik anladın mı. doktorun kesemediği ağrıyı burada birisi yazıp nasıl kessin dimi
ya reis agrı gıdıyor ama sunu demek ıstıyorum hep farklı farklı hastalık cıkıyor yanı herkeze bakıyorum kımse hasta degıl hep ben hastayım ağa sınav oluyoruz ahşrette bneım ıcın ıyı hastalık gunahlara kefaret ama inanın devamlı hastalık cekıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...