Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Gizabet 50 FreeBet Deneme Bonusu

Busekrts

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
104
43
ben 200 yaptım 25 payfix yatırdım yatırdığımı kaybettim :) sonra 200 anında havale ile çekmek istedim hata verdi canlı destekle görüşün diye canlı 30 dakikada ancak cevap verdi . kimliğimi doğruladı ardından tekrar anında havale ile deneyin çekimi dedi denedim çekim verdim bekliyorum
Bende kimlik doğrulama yaptım da acaba ne zaman sonuçlandı sizin ki?

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
Bende kimlik doğrulama yaptım da acaba ne zaman sonuçlandı sizin ki?
canlı destek kimlik bilgilerimi istedi yazdım önce kimliğiniz onaylanmıyor dedi nasıl olur tekrar bakın dedim yine onaylanmadı dedi üsteledi dedim ki herşeyi doğru yazıyor musun bir kontrol et :D bana yazdı ki tc numaranızı yanlış yazmışım özür dilerim . sonra onayladı çekim verdim bekliyorum

Busekrts

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
104
43
canlı destek kimlik bilgilerimi istedi yazdım önce kimliğiniz onaylanmıyor dedi nasıl olur tekrar bakın dedim yine onaylanmadı dedi üsteledi dedim ki herşeyi doğru yazıyor musun bir kontrol et :D bana yazdı ki tc numaranızı yanlış yazmışım özür dilerim . sonra onayladı çekim verdim bekliyorum
Ben yolladım ne zaman onaylanacagi belli deegil belli bir süre veremiyorum malesef dedi

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,747
5,567
113
Ben yolladım ne zaman onaylanacagi belli deegil belli bir süre veremiyorum malesef dedi
canları nasıl isterse öyle takılıyorlar işte iki dakikada yolladılar bana biraz önce ödemedikleri ikametgah istedikleri geç ödedikleri tonla kişi var güvenerek oynayacağım bir yer değil

Busekrts

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
104
43
canları nasıl isterse öyle takılıyorlar işte iki dakikada yolladılar bana biraz önce ödemedikleri ikametgah istedikleri geç ödedikleri tonla kişi var güvenerek oynayacağım bir yer değil
Gerçekten öyle ya tırt site şu parayı cekeyim işim olmaz daha

Busekrts

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
302
104
43
Canlı iş para çekmeye gelince ölü taklidi yapıyor ayar oldum siteye

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
benim ödeme 2 saat sonra geldi sonunda :)

starchat

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
22
4
3
Valah ben çekım yaptım 50 TL yatırım yaptım 200 TL anında havale çekım verdım geldı