Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Goleybet 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
1600 tl yaptım rip city'de, bakalım yatırım yaptıktan sonra verecekler mi :d

edit: gönderdiler beyler güvenilir site

Son düzenleme:

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,555
1,032
113
Bende aldım kaybettim iyiki kaybettim cekim havale oluyor çünkü arkadaşlar ben havale çekmem 500 lira için aliyoruz parayı kaçıyoruz çekiyoruz sonra yatırım yapmıyoruz sitenin zoruna gider banka iban numaramız yüklü miktar para gönderir sonra bloke olur sonra ceza gelir

Fiore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
418
131
43
Havale kötü bence dost
Hep havale sıkıntı diye duyuyorum ama nasıl bi sıkıntı yaşanıyor kesin bilgi var mı? Binlerce tl değil ya çok sorun olur mu? Bir de en çok koyan şey sitede 50 tl yi tak diye 1k yaptım kendi paramla 500 tl yi 700 yapamadım böyle böyle 5 k gitti bu hafta…..

cc01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
356
199
43
Goley mi sandın kumarda para kazanmayı gardaş?
Goleyse goleybete gel... ))))

cc01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
356
199
43
Goleybet 'in rakibi Goleydeğilbet ))))

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
Hep havale sıkıntı diye duyuyorum ama nasıl bi sıkıntı yaşanıyor kesin bilgi var mı? Binlerce tl değil ya çok sorun olur mu? Bir de en çok koyan şey sitede 50 tl yi tak diye 1k yaptım kendi paramla 500 tl yi 700 yapamadım böyle böyle 5 k gitti bu hafta…..
Sana gönderen hesabın patlaması lazım ama normal patlamasi lazım ozaman sıkıntı
Patlamanın da iki çeşit olduğunu unutma :D

Serco81

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
180
50
28
Kayit olurken frebet icin bet100 spin için spin100 yaziyorsunuz oto ekleniyo 1000 yaptiktan sonra 100 yatirip 500 cekim veriyorsunuz https://m.100goley90.com/tr/
Freebet ve Freeespin kampanyamız maksimum sayıya ulaştığı için son bulmuştur. Etkinliklerimizden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Üye olmayın

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,704
113
Freebet ve Freeespin kampanyamız maksimum sayıya ulaştığı için son bulmuştur. Etkinliklerimizden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.