Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Güncel Borcunuz Ne Kadar Beyler

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,009
490
83
Beyler şu kumar dünyasında herkes şöyle kazandım böyle kazandım diye atıp tutar kimse borçlarını söylemez.
Şimdi size sorum şu kumar yüzünden güncel borcunuz ne kadar

Güncel Borç : 140.000 TL
Allahıma şükür şubatta 0ladım .hala borcum yok cebimden 1 kuruş para yatırmadım daha .Anca bonustan gelirse ya yiyiroum ya küçük oynuyorum o da zor

kataki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
239
95
28
Nasıl oluyor abi bizim 1 tane icralık dosyamız var iki senedir hiç bir yerden bişey cıkmıyor
Hocam benim TEB iş ziraat vakıf platin sky yapikredi vardı normal ödüyordum zaten düzenli sonra bır gece patladik kriptoda 3 ay sorna başladılar icraya düşmeye kredikarti ayrı icra kredi ayrı icra esnek hesap ayrı icra yani bir bankadan bile yaparsın 2 bin kredi çeke çeke 20 icra

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Abi sen benim beynimi yakıyorsun ben daha bısey yazmıcam 2020 de aldığın araba bu kadar icralıga nasıl hala elinde durabiliyor aq
aga sen cahilsin galiba o zaman. aldığım arabayı kardesimin üzerine yaptım kim alabilir arabayı benden ?

BlackJED

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,044
432
83
225.000 Olsa herşey biter hayat yeniden çocukmuşuz gibi başlar

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Benim dosyam dunya varlıkta mesela hergün arıyorlar oyalıyorum Bi sekilde 2 sene oldu icra ortaya çıkalı Bi sorun olur mu bu sekilde ödeme yapmamaya devam edersem
Borcun artar günlük faiz falan dalgasına aradıklarında ters düşme bazıları pislik yapıp yakın akrabaları arıyo abi amca hala teyze vs borcu var ödemiyo siz ödeyin gibi haber veriyolar

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,778
5,847
113
Hocam benim TEB iş ziraat vakıf platin sky yapikredi vardı normal ödüyordum zaten düzenli sonra bır gece patladik kriptoda 3 ay sorna başladılar icraya düşmeye kredikarti ayrı icra kredi ayrı icra esnek hesap ayrı icra yani bir bankadan bile yaparsın 2 bin kredi çeke çeke 20 icra
Anladım dost

Samet54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
330
63
50k şuan oda 7k dan buralara geldi
şimdide diyorum ki şöyle bi 100k felan vursamda kapatsam komple borçları bu kafayla hiç bitmicek lanetlendik sanki

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,778
5,847
113
Borcun artar günlük faiz falan dalgasına aradıklarında ters düşme bazıları pislik yapıp yakın akrabaları arıyo abi amca hala teyze vs borcu var ödemiyo siz ödeyin gibi haber veriyolar
Ödeme yapcam diyince anaparadan yapmayı kabul ediyorlar dost bunlar ama o dediğin akraba arama olayı olmadı suana kadar insallah da olmaz aq o neymiş oyle amca hala teyze falan