Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Güncel Borcunuz Ne Kadar Beyler

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,515
2,160
113
şaka maka borç çoktu ödemedim icralıgım 15 yerden. bankalar elden taksitli alisveris merkezleri vodafon turk telekom turkcell heryerden icram var öyle yaşıyorum hayatı reis..
Geçen bir konuda borçlarımı ödedim bitirdim diye yazmıştın noldu hava basmak için mi yazdın. Bu arada çok tutarsız konuşan birisin sana benzeyen insanlardan kimseye dostta olmaz arkadaşta 🤣

Darly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
286
63
Benim 22k valla çok olanlara sans diliyorum en yakın zamanda kapatırsınız

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Geçen bir konuda borçlarımı ödedim bitirdim diye yazmıştın noldu hava basmak için mi yazdın. Bu arada çok tutarsız konuşan birisin sana benzeyen insanlardan kimseye dostta olmaz arkadaşta 🤣
forumda dost ve arkadaş arıyorsan asosyalsın senden ne dost olur ne post sevgilerimle emmi

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kastettiğim o değil ben nereden bileyim maksimum kaç icralık olabileceğini 2 3 yerden icralık olan adama hangi resmi kurum daha borc verir onu kastettim
sana buraya ss atarsam 20 yerden icralık olduğumu 1k dağıtcakmısın foruma söz ver ??

Malatyali44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,210
7,026
113
Reis senin profil resmini bir bet sitesinin canli desteğinde gördüm.Ismi Ademdi. Sully dedim. O da bana bonusunuzu slot alanında mi kullanmak istiyorsunuz efendim dedi. 🤣

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Senin borcun için ben niye dağıtım yapıyorum kardeşim
o zaman tanımadığın insan hakkında sallıyor deme 20den fazla icram var. Sadece faturalı hatlardan 30 icram var bankalardan 8. Taksitli alışveriş merkelerinden 6 ve ismini sayamicagim bi sürü yer