Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Güncel Kredi Takip Başlığı

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Dostum sadece korona olarak düşünme aylık destekler var onlardan faydalanırsın
Yok baskan arkdsada dedm oyle cok ihtiyaci olan bi insan deglm hii param yok o ayri meselede millet ekmege muhtac cok ihtiyaci olan insanlar var. Olursa alicaktm da oyle cok pesine dusmek istmeiyorum

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Yok kral öyle degil tansiyon hastasi. Hani bunyesi zayif virus bakimindan dedim. Yoksa cok sukur oyle cokta ihtiyacmz yok. Bn bi aileye destek cikacktm oyuzden almayi istiyodum
anladım nasip degilmi Baskan benim validede aynı valla dısarı cıkmıyorum eve virüs getirmemek için hepimize Geçmiş olsun

Xyz1234

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
61
7
8
İns gerçek ihtiyaç sahiplerine verırler
Bu kredıyı alıp bahıs hayalı kuranlara yada durumu iyi olup başvuranlara çıkmasını ıstemıyorum Milet bu kadar sıkıntıdayken kredı alıp bahıs oynamak bence kansızlıktır onun ıcın umarım gerçek ıhtıyac sahıpleri faydalanır

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Arkadaşlar 3 kamu bankasından da hesabim yok iş nedeni ile garanti ve iş bankasi ile çalışıyorum bizde alabiliriz degilmi yoksa hesabı veya Müşterisi olana mi veriyorlar.

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Kredi cikarsa çekilişle 5 kişiye 50 tl :)

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,006
63,964
113
Siyasete Girmiyoruz Arkadaşlar İyi Forumlar

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,060
44,113
113
Arkadaşlar 3 kamu bankasından da hesabim yok iş nedeni ile garanti ve iş bankasi ile çalışıyorum bizde alabiliriz degilmi yoksa hesabı veya Müşterisi olana mi veriyorlar.
Alakası yok ustam durumu sıkıntılı ınsanlara verdigini soyledi devlette sıkıntısız ınsan mı var ulkede :) ailenin geliri 5 binin altındaysa basvur

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Alakası yok ustam durumu sıkıntılı ınsanlara verdigini soyledi devlette sıkıntısız ınsan mı var ulkede :) ailenin geliri 5 binin altındaysa basvur
Başvurdum ayın 1 inde bekliyoruz öyle ins olumlu sonuçlar alirizda rahatlariz maddi bakimdan

jozebad

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
603
113
Ziraat mobilde crediaplicationstatus_40 yazıyor

bilgisayardan girince kredi durumu boş
üstüne tıklayınca zaman aşımına uğradı diyor.

sizlerde değişim var mı?