Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Güncel Kredi Takip Başlığı

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Kardeş açın hemen bir konu on dakikasi kaldı gören yetişsin
Screenshot_2020-04-06-03-15-11-193.jpg

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,371
1,186
113
Yarın sonuçlar açıklanır umuyorum 1 nisanda vakıfbank başvuru yaptım kara listedeyim değerlendirme de gözüküyor hala sonucu bekliyoruz

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Boşa ümitlenmeyin devlet halktan para istiyor paramı verecekler bana red geldi çünkü

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Evet olumlu sonuçlanmadı die ayın birinde başvurdum
Hayırlısı olsun kardeşim emin ol çoğumuz kendimizi biliyoruz ama kredi çekmeye uygun olmayan kişilerden olarak umut fakirin ekmeği bekliyoruz
Bu arada ne zaman geldi cevap dostum cuma günümü

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Hayırlısı olsun kardeşim emin ol çoğumuz kendimizi biliyoruz ama kredi çekmeye uygun olmayan kişilerden olarak umut fakirin ekmeği bekliyoruz
Bu arada ne zaman geldi cevap dostum cuma günümü
Galiba cumaydı yanılmıyorsam benim hesabım olmadığı için vakıfbankta mobilden bakamıyorum sms gelmişti silmemişsen yükleyeyim buraya

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
bu hafta yavaş yavaş dönüş yaparlar bence bana yinede çoğunluğa vericekler gibi geliyor söke söke de alıcaklar sonuçta

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Bırakın krediyle 36 ay bankaya bağlamayın kendinizi

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
Bu hafta ici açıklanacak. Peyder pey yarından itibaren. Kara listede olanlar boşuna umutlanmasın. Boş beleş yine gaz alma.

Sekowax

Yeni üye
Yeni Üye
8
1
3
Kardeşim bilip bilmeden insanlara bilgi vermeyin bankada memur kuzenim ilk dediği şey aile gelirinin 5 binin altında olması tek şart bu eğer ki sizden kredi için sigorta kredi puani gelir belgesi maas bodrosu falan istenseydi bunu sart koyarlardi millet ona gore basvururdu borcu olan da olmayan da kara listede olanda icraalik olanda olmayanda insan ve evinde issiz temel ijtiyac sahibi suan emin olun ki kagit ustunde aile geliri 5 binin altinda olan her aileden bir kisiye cikicak bu kredi bos bos konusanlara itimat etmeyin

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,618
150,870
113
Kardeşim bilip bilmeden insanlara bilgi vermeyin bankada memur kuzenim ilk dediği şey aile gelirinin 5 binin altında olması tek şart bu eğer ki sizden kredi için sigorta kredi puani gelir belgesi maas bodrosu falan istenseydi bunu sart koyarlardi millet ona gore basvururdu borcu olan da olmayan da kara listede olanda icraalik olanda olmayanda insan ve evinde issiz temel ijtiyac sahibi suan emin olun ki kagit ustunde aile geliri 5 binin altinda olan her aileden bir kisiye cikicak bu kredi bos bos konusanlara itimat etmeyin
yorumlarına dikkat edersen sevinirim dostum Argo kullanmayalım mesajını düzenledim

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
225
43
Ayın 1 inde yaptık halen bekliyoruz olumlu olumsuz hiç birşey yok icralık kara liste durumuda yok bu nasıl iş 3 ay cikişim vardı bugün işe başlayacaktım 1 ay ileri attilar.Millet te zaten para yok bir umut bekliyor ne olacaksa olsun artık.