Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Günlerden Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,971
10,718
113
Şu bültene oynayamadık çatır çatır gol oldu her maçta

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,392
13,597
113
Tek Ayrıntı

Sağdan Soldan Orta dan heryerden herşeye sapladık. 😌

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Prag kazanır diyenlere haşırtttttttttt
Tmm dost kazandiniz da abartma yani evinde 90 da zar zor maç aliosun kötü bir takımdı oynadığın
Söyle bi iyi takım felan çekeydin bugün mağlubiyet kacinilmazdi
Hele musleranin 88 de şansa yüzüne çarpması felan kırılma ani oydu yoksa tur komple gitmişti
Prag beceriksiz bir takım

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
851
308
63
golden sonra sevinmedi maçtan sonra da direk soyunma odasına gitti var mı sıkıntısi icardinin. Bu turu gecersek cok ömrü yok bu kupada

teknikyen19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,343
441
83
Baywinde özel oran gskazanir ve 2.5 üst 5 orana 400 basmiatim 2000 aldım.zar zor

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
430
63
Tmm dost kazandiniz da abartma yani evinde 90 da zar zor maç aliosun kötü bir takımdı oynadığın
Söyle bi iyi takım felan çekeydin bugün mağlubiyet kacinilmazdi
Hele musleranin 88 de şansa yüzüne çarpması felan kırılma ani oydu yoksa tur komple gitmişti
Prag beceriksiz bir takım
Seni rahatsız eden nedir yazdığımda praglı mısın?

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,639
5,785
113
Şu gs deki şansın yüzde 10 u fenerde yok 2.gol tamamen şansa depin kırmızısı kırmızı değil adam barışın yüzüne değmiyor bile adamların sutu musleranın suratına çarpıyor dönüyor gs gol atıyor 🤣 Prag fena takım değil gs turu geçerse bile zor bir maç olur ikinci maç

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Seni rahatsız eden nedir yazdığımda praglı mısın?
Beni rahatsız eden bir durum yok
Abartılacak bir galibiyet değil sidik zoruyla maç aldı gs yani avrupada böyle oynarsa bu son maçı olur benim demek istediğim
Ama öyle praglimisin felan haddini bil yoksa ben çok iyi bildiririm sen yenisin galiba bu forumda

batşuayi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,334
258
83
Ulan Fenerbahçeliyim nedir bu Galatasaray düşmanlığı adamlar Söke. Söke aldı maçı 10 kişi kaldılar gene yaslanan Prag oldu helal olsun

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
430
63
Abartılacak bir galibiyet değil sidik zoruyla maç aldı gs yani avrupada böyle oynarsa bu son maçı olur benim demek istediğim
Ama öyle praglimisin felan haddini bil yoksa ben çok iyi bildiririm sen yenisin galiba bu forumda
Bildir bakalım bekliyorum

batşuayi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,334
258
83
Hatice’ye değil neticeye bak dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...