Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Günlerden Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,691
4,780
113
Makina gibi top mu oynuyor pragi City yaptınız sizsiniz kardeş he başarılar dilerim
:D futboldan anladığınız sadece city vs işte onu diyorum ben de. ne rakibi küçümseyeceksin ne kendini dev aynasında göreceksin diyorum. kopenhag sparta prag gibi takımlar bu sezon fenerbahçe gs ayarında zaten. ortada maçtı kritik anlar belirledi durumu. bunu anlamayacak bişey yok.

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,293
3,406
113
Beni rahatsız eden bir durum yok
Abartılacak bir galibiyet değil sidik zoruyla maç aldı gs yani avrupada böyle oynarsa bu son maçı olur benim demek istediğim
Ama öyle praglimisin felan haddini bil yoksa ben çok iyi bildiririm sen yenisin galiba bu forumda
Fener le besiktasin maçlarını bulamadım uefa da haftaya mi onlar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,537
14,743
113
:D futboldan anladığınız sadece city vs işte onu diyorum ben de. ne rakibi küçümseyeceksin ne kendini dev aynasında göreceksin diyorum. kopenhag sparta prag gibi takımlar bu sezon fenerbahçe gs ayarında zaten. ortada maçtı kritik anlar belirledi durumu. bunu anlamayacak bişey yok.
Kardeş bana futboldan anladığın felan deme senin yaşın kadar ben amatörde top oynadım beni ne kadar bilion da yorum yapion
Sen bu oyundan memnunsan sıkıntı yok
Başarılar size

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,691
4,780
113
Kardeş bana futboldan anladığın felan deme senin yaşın kadar ben amatörde top oynadım beni ne kadar bilion da yorum yapion
Sen bu oyundan memnunsan sıkıntı yok
Başarılar size
valla tarık çamdal veysel sarı da profesyonel futbol oynuyor ama zannetmiyorum toptan anladıklarını. seni bilmeme gerek yok sparta prag'a sivas ayarında demen ne kadar futboldan anladığını gösteriyor ayrıca. git sokrates'deki canlı yayını izle de azıcık ufkun açılsın erman yaşar iyi anlattı prag'ı.

Elmoradon

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,218
3,183
113
dostum ben de fenerliyim de prag dedigin takım liginde 17g 2b 1m ile ilerleyen bir takım. gs 10 kişi kalmasına ragmen top çevirmedi golü aradı atak yaptı gayet güzel top oynadı. son dakikada da olsa golünü atıp maçını kazandı. şahsen fenerin benzeri bir senaryoda aynı sekilde reaksiyon verebilecegini de düşünmüyorum. bok atmaya gerek yok, tebrik edelim adamları
Bahsettiğin lig çek ligi farkındasın dimi

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,537
14,743
113
Futbol bakış acını beğeniyorum reis geniş ve esnek düşüncelerin süper
Gel de bunu cahillere anlat reis
Biz sanki Türk takımı yenilince sevinecek adamlarız bizi bilen bilir
Ben sadece oynanan topu beğenmedim güven vermedi
Zaten bu yüzden futbol gelişmiyor prag gibi takimi zorlanarak değil eze eze yeneceksin ki rakiplere korku vermelisin
Ama bak bayern maçında Gs şiir gibi oynadı boğmuştu rakibi o gün helal olsun gs ye bayern evinde maymuna çevirdi demiştim
Işte millet aradaki olayı anlamıyor

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,537
14,743
113
valla tarık çamdal veysel sarı da profesyonel futbol oynuyor ama zannetmiyorum toptan anladıklarını. seni bilmeme gerek yok sparta prag'a sivas ayarında demen ne kadar futboldan anladığını gösteriyor ayrıca. git sokrates'deki canlı yayını izle de azıcık ufkun açılsın erman yaşar iyi anlattı prag'ı.
Uzatma işine bak laf ebeliği yapma ergen gibi

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
76,112
58,992
113
Gel de bunu cahillere anlat reis
Biz sanki Türk takımı yenilince sevinecek adamlarız bizi bilen bilir
Ben sadece oynanan topu beğenmedim güven vermedi
Zaten bu yüzden futbol gelişmiyor prag gibi takimi zorlanarak değil eze eze yeneceksin ki rakiplere korku vermelisin
Ama bak bayern maçında Gs şiir gibi oynadı boğmuştu rakibi o gün helal olsun gs ye bayern evinde maymuna çevirdi demiştim
Işte millet aradaki olayı anlamıyor
Evet bende dedim bugün Bayern oynadığımız gibi oynar sak 3 farkla yeneriz diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...