Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Günün Patlamaya Müsait Maçı

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,139
3,808
113
Burası premier lig her takım birbirine denk mi kafamı buluyorsun dostum kaliteli kadro kuruyorlar biliyoruz da her takım birbirine denk falan değil geçen yıl seheffiel 16 puan zorla topladı her yıl gelen yenilerden muhakkak bir ikisi geri düşüyor herkes biliyor ki bu yıl southampton ve ipswich düşmeye iki aday takım bunu kör olsa anlar ipswich bu yıl 15 den aşağı imkanı yok gelemez bu maç aston villa 2 gol banko
sesli kahkaha attım asıl sen benle mi kafa buluyorsun aston berbat ötesi bir takım teknik direktorunden watkinse kadar. Aldığı 4 galibiyet tamamen şans faktoru top mop oynadığı yok takımın yarısı sallanıyor halen . İpswich kevgire çevirir bunları evinde. Tek fark bir takımda tecrube var digerinde yok

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
sesli kahkaha attım asıl sen benle mi kafa buluyorsun aston berbat ötesi bir takım teknik direktorunden watkinse kadar. Aldığı 4 galibiyet tamamen şans faktoru top mop oynadığı yok takımın yarısı sallanıyor halen . İpswich kevgire çevirir bunları evinde. Tek fark bir takımda tecrube var digerinde yok
Berbat ötesi takım geçen sene 4. Oldu Arsenal , city, tottenham, United hepsini birer defa yendi Chelsea Liverpool ile berabere kaldı bu yıl aynı hızla tekrar başladı td aynı oyuncular aynı knk neyin kafası bu leş diyorsun konferans yarı finalinde saçma oynayıp elendiler diye mi leş 22-23 sezonunda da 7.olmuş bir takım daha ne yapsın acaba birde ipswich diyor tövbe tövbe ya

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
Oynadığı maçlarda da bariz rakibinden daha fazla pozisyon bulup şut atan bir takım Arsenal maçında bile araenale göre daha baskılı iyi oynadılar leş diyorsun al ben bastım 2 gol bugün nasıl sallıyorlar ipswiche izle , kendi aralarındaki rekabete bak 12 maçtır ipswich kaybediyor en son 94 te yenmiş o bile yeterli fazla söze gerek yok

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,139
3,808
113
Berbat ötesi takım geçen sene 4. Oldu Arsenal , city, tottenham, United hepsini birer defa yendi Chelsea Liverpool ile berabere kaldı bu yıl aynı hızla tekrar başladı td aynı oyuncular aynı knk neyin kafası bu leş diyorsun konferans yarı finalinde saçma oynayıp elendiler diye mi leş 22-23 sezonunda da 7.olmuş bir takım daha ne yapsın acaba birde ipswich diyor tövbe tövbe ya
aston villanın 1 tane macını bile izledigini düşünmüyorum o kadar kötüler ki geçiş oyununu bile oynayamıyorlar premier ligde. Ipswich çok daha komple bir takım nerde ne yapacaklarını biliyorlar. Maçları izlemeden konusma bir daha

Cutamaniac

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
2,452
113
kardeşim Aston iyi durumda değil ki açılış oranı normal sen bu ipswichi konyaspor mu sanıyorsun :D ? Koy bizim lige her sene alırlar Super ligi . Premier ligde oynayan her takım birbirine denk hemen hemen ingilterede favori yoktur korner üst olur 10 maçın 7si unutma bu kıyagımı sadece gollere oynayan taraf oynayan adam kaybetmeye mahkumdur nokta
Abartma aq

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,613
5,622
113
Dost takip eden anlıyor az çok Nikaragua basket ligi jaguares , unam leon , real esteli maç başı bak 85-90 barem ama maç başı 100 sayı üzeri oynuyorlar her periyot 20.5 al deli gibi para akıyor iddia oranları analiz üzerine açıyorlar ama senin favori veya sürekli takip ettiğin takım varsa eğer oranların tersine kazanabiliyorsun eğer kırmızı vs olmazsa maçta mesela bak iddia analizine göre trabzon Konya bu maç berabere bitecek şekilde Trabzon oranı yüksek açmışlar ama eminim ki Trabzon yenecek 1.86 bedava oran şuan için aston villa deplasman 1.5 üst kombinle tertemiz 3 oran atarım yaptığım kuponu aksi bi durum olmadığı sürece gelecek bi kupon
ya taraf bahsi %33 ihtimal alt/üst 50 ihtimal ben matematiğe güveniyorum bu oranlar açılırken matematik hesabı yapıp açılıyor siteler gelecek müşteri verilen bonuslara göre matematik yapıyor da sen mi duygusal yaklaşacaksın 😅

diyar727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
686
452
63
Oranlar 2 oldu birazdan maç başlayacak maç sonu burda olalım

dalgur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
859
205
43
Sen bu işi bılıyorsun kardesım, mac patladı dedıgın cıktı

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
aston villanın 1 tane macını bile izledigini düşünmüyorum o kadar kötüler ki geçiş oyununu bile oynayamıyorlar premier ligde. Ipswich çok daha komple bir takım nerde ne yapacaklarını biliyorlar. Maçları izlemeden konusma bir daha
Sayende bu maçı izliyorum ve ne kadar haklı olduğumu bir kez daha görüyorum sana tavsiyem sende izlerken gözünle izle dost senin takım kevgire çevirmeyi geç bu hızla 2.lige direkt geçer orta sahayı geçemiyorlar gelmiş bu takımı övüyor

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,734
2,423
113
Şike mike bilmem Eyüp - Antep ilk yarı 2.5 üst gelse 6k alacaktım skor 1-1 dk 45 de Eyüp penaltı kazanıyor Mame ThiAM denen dürzü önce penaltıyı kaçırıyor hakem garip bir kararla penaltıyı tekrarlatıyor ( bu benim lehime tabii ) 2.kez topun başına gelen hıyarağası Mame ThiAM topu yine aynı köşeye vurup yine kaçırıyor.

Dipnot : Bu maç 3.5 üst 4.5 üst olur

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
ya taraf bahsi %33 ihtimal alt/üst 50 ihtimal ben matematiğe güveniyorum bu oranlar açılırken matematik hesabı yapıp açılıyor siteler gelecek müşteri verilen bonuslara göre matematik yapıyor da sen mi duygusal yaklaşacaksın 😅
İhtimal olarak bakmayacaksın işte standart denk takımlarda %50 ihtimal doğru ama ev ligin dibi yeni ekip gol yolları yok teknik direktörü daha 2.yılı kabiliyet yok deplasman son 2 sezonu baktığında orta halli takım olmasına rağmen damga vurmuş bi ekip üstelik gol yolları çok hızlı geçen bi takım maç başına en az 10 şut atıyor kim olursa olsun rakip Buda 2 gol deplasman için çok cazip bi teklif bunları göz önüne alında ihtimal %50 den %70 lere çıkıyor bu oranda bedava olmuş oluyor dost