Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Üye Etkinliği habip7272 # Çekilişle 5 Kişi 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
rfancx70 sen beni baskasıyla karıştırdın galiba gecen benim yuzumden falan derken birseyi yazarken bilerek yaz kafadan birseyi sallayarak konusma

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
rfancx70 sen beni baskasıyla karıştırdın galiba gecen benim yuzumden falan derken birseyi yazarken bilerek yaz kafadan birseyi sallayarak konusma
Kardeşim bir değil iki değil hep seni görüyorum 1. sınıf Medine dilencisi gibi başlıyorsun herseferinde adamlar olmayan para ile çekiliş yapamaz olmayan parayı gönderemez anladınmı :D

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
rfancx70 seni baglayan birsey varmı birincisi benle konusurken düzgun konus medine dilencisi falan hayırdır senle cokmu samimiyim bana kalkıp bu sekilde konusuyon isine bak kalbini kırmayım

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Hep beni goruyorsun insanlara bol şans demek neyi kotu acaba onu anlamis degilim gormek istemiyorsan bakma kardesim yazdiklarima ok gormemis olursun birseyi yaparken sana sorcak halim yok

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,466
150,655
113
Kardeşim bir değil iki değil hep seni görüyorum 1. sınıf Medine dilencisi gibi başlıyorsun herseferinde adamlar olmayan para ile çekiliş yapamaz olmayan parayı gönderemez anladınmı :D
rfancx70 seni baglayan birsey varmı birincisi benle konusurken düzgun konus medine dilencisi falan hayırdır senle cokmu samimiyim bana kalkıp bu sekilde konusuyon isine bak kalbini kırmayım
Beyler rica ediyorum daha fazla uzamasın.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Başkan arkadaşı uyarirsanız sevinirim kimseye birseyi yakıstırmak onu dusmez eger uyarmıcaksanız sonra kalkip dogru konusalim denmesin

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Shellac uzamasin iyide bu arkadaşın bu rahatlıgı nerden ilk olarak buyuklerine saygısı olsun dogru konusssun ben kimseye bir laf atmadan ziplayıp durmasın uyaracaksan bu sekilde uyar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...