Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
763
113
kimlik eski kimlikle goruntulu gorusmeyi kabul edermi

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Kart gelmeden nasıl aktif ediyoduk bilen varmı

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,102
429
83
Arkadaşlar ta en başı için ufak bir sorum var doğum tarihi tc her şey doğru ama bilgilerinizi lütfen kontrol edin diyip ilerlemiyor onu nasıl çözebiliriz bilen birisi yardim edebilir mi

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,102
429
83
Arkadaşlar ta en başı için ufak bir sorum var doğum tarihi tc her şey doğru ama bilgilerinizi lütfen kontrol edin diyip ilerlemiyor onu nasıl çözebiliriz bilen birisi yardim edebilir mi
Yardımcı olabilir misiniz lütfen

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Gıda tütün geçmiyor sadece elektronik alışveriş kredisi bu arada

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,102
429
83

kartal1919

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
390
156
43
Selam beyler hadi kredi kartını bilmem ama nakit ihtiyacınız için şöyle bir yöntem söyliyim size veresiye kredi veriyor ya 3.5 k o krediyle a 101 den sigara alıp 10-15 düşük fiyatina bakkallara satabilirsiniz böylelikle nakite çevirmiş olursunuz 👍
Tam enagilik git a 101 telegon al sat

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,102
429
83
Ya şuna 1 tane kişi yok mu bilip yardımcı olabilecek lütfen kankalarim