Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Kredi Kartı Hk.

diyar727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
597
406
63
Arkadaşlar ben kredi kartını kullandım müşteri hizmetlerini aradım kart elime gelmedi hala nerede bu kart dedim beyefendi kullanmişsiniz kartınızı dedi ne alaka ya gelmeyen kartı nasip kullancam ben dedim inceleme yapılıp dönülücek dedi kapattık 2 saat sonra tekrar aradılar kartınız kuryede imiş teslimatı gerçekleşmemiş maalesef risk ekibimiz kartınızı iptal edip yeni bir kart yönlendirilmesi karar verdi dendi ve yeni kart yeni limitle tekrar hazırlanıyor dendi önceki karttan kullanılan ne olacak dedim o bizim sistemin açığı olduğu için sizinle Bi ilgisi yok dedi... siz değerli arkadaşlara sorum şu sonradan sıkıntı yaşarmiyim
Kullanan kişiye deva açmazlarsa bizde yapalım

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,857
6,651
113
330 mu. Neyse yenilemem bı 10 sene daha
Minimum 4 dijital fotoya 200 aldı, kimlik yenileme 130. Toplam 330 Sizin orda foto fiyatı farklıdır belki. Benim kimliğin çipi düşmüştü + kırık vardı ondan yeniledim hemde bu hadi kredi kartına başvurmak için. G.tümüze kazık almak için birde üstüne borç yaptık 😅🤣🤣🤣

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
763
113
Minimum 4 dijital fotoya 200 aldı, kimlik yenileme 130. Toplam 330 Sizin orda foto fiyatı farklıdır belki. Benim kimliğin çipi düşmüştü + kırık vardı ondan yeniledim hemde bu hadi kredi kartına başvurmak için. G.tümüze kazık almak için birde üstüne borç yaptık 😅🤣🤣🤣
Neyse hayırlısı belkide . Borçtan icralık olacaktım belkide bu karttan 🤣

Expolik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,267
532
113
Bu kredi kartı ile nakit çekebiliryomıyuz yada karttan para gönderebilir miyiz bilgisi olan varmı

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,653
1,372
113
bu veresiye hesabını ödedikten sonra tekrar 3.5k limitmi veriyor dostlar ödedikten sonra limiti artan varmı deneyimleyen biri

Expolik

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,267
532
113
Beyler açtım kredi kartını sitelere atılmıyorum bu limit varmı bilen denedim olmadı

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Beyler bunu kullanıp borcu ödemeyince kredi skorunuz düşüyor yarın birgün ev araba almak için kredi çekince bankalar vermicek icralık olma durumu var maaşa haciz geliyor kumar keyfi için geleceğinizi yakmaya değmez girmeyin bence

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,793
763
113
Evet Beyler İcra Dosyalarımız Geldimi Alındı mı dosyalar

Cubiter

Tanınmış üye