Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,358
1,121
113
Kral 30 kusur icrası olan adama bu limiti vermezler sallama aq🤣

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,697
2,192
113
lan bizimde sicil tertemiz 6-7 ay önce alışverıs yaparım dıye basvuru yaptıyfım vermedıler kafayı yemıs bunlar ya 🤣🤣
Hiçbir borcum yok 50 k limitli 4 kartım var 2000 TL limitli kredi kartı vermişler şaka gibi ihtiyaç yok insan yinede basvuruyor

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,462
1,622
113
Kart gelmeden limiti kullanamıyoruz galiba

olivero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,106
1,543
113
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Nasıl nakite ceviriyorsun

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,464
16,832
113
Tamamda o borç havadan gökten inmedi evlenirken 380k vardı ödeye ödeye bitirdim gerekirse faiz ödememek için satabileceğim bir şeyler vardı onları değerlendirdim ödeyip bitirmek lazım durup dururken borcu olmuyor kimsenin bilemem kendi derdi ama şahsen düşününce ben kafayı yerdim durmadan borç nereye kadar
Senin gibiler az bulunur benim araba borcum var.banka borçlarımı bitrdm derken ameliyat vs gecirdm 200k gene borç oldu arabayla birlikte 1milyon borç var biraydir issizdim Allah'tan dün aradılar yarın iş başı yapacağım yoksa ödemeler aksicakti

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,697
2,192
113
Bu kredi kartı SADECE alışveriştemi geçerli acaba öyleyse bir işe yaramaz iptal edeyim direk

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,067
414
83
Sürünmekten 31 yaşında 60 yaşındaki dede billuruna dönmüşsün birde borç üstüne borç yapınca seviniyorsun. Ömür boyu ise girdin mi paraya icralı yaşayacaksın. Kız arkadaşın olmayacak evlenemeyecksin. Borcunu gören bu adamdan uzak duralım diyecek. Sapı kırık anakonda gibi dolaşacaksin bir ömür boyu ama mutlusun. Allah yakınlarına sabır versin

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,230
561
113
Hiçbir bankaya 1 tl borcum yok. Sakız bile vermediler

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,213
2,318
113
Sürünmekten 31 yaşında 60 yaşındaki dede billuruna dönmüşsün birde borç üstüne borç yapınca seviniyorsun. Ömür boyu ise girdin mi paraya icralı yaşayacaksın. Kız arkadaşın olmayacak evlenemeyecksin. Borcunu gören bu adamdan uzak duralım diyecek. Sapı kırık anakonda gibi dolaşacaksin bir ömür boyu ama mutlusun. Allah yakınlarına sabır versin
brom yaşamışın gibi destan yazmışın yovv hayrola 😨

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Şu adama bakıp da bi dolu insan gidip başvuru yapıyorya hayret ediyorum ya
Almayın bunu almayın başınızı yakmayın hepsipay gibi buda tamamen tuzak dünya faiz koyacak üstüne gidip ödüceksiniz geri 2 katını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...