Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,676
4,796
113
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Kanka bünye artık bedava para sayıyor kredi kartını çok tehlikeli durum

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,954
8,357
113
Evlilikten dolayı 80k eşya borcum var gün sayıyorum her ay çabuk gelsinde ödeyim bitsin diye siz nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz anlamıyorum ya inanılmaz değişik adamlaraınız kusura bakmayın ama

Malatyali44

Meraklı Köfteci
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,319
3,096
113
Burdan ben yönetime sesleniyorum bu adam yani konuyu açan penguen geçmişte belirli şeylerden ceza alıp banlanıp yeni bir hesapta yeniden gelen biridir adım gibi buna eminim.Çok göze batmaya başladı forumda dikkat edelim lütfen yakında tekrar banlanır zaten bu kafaylada
images (38).jpeg

Sekeranil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
721
360
63
@Penguen0 sen özel bankaların paralarını yiyebileceğinimi sanıyorsun devlet bankası olsa bile vatanına ihanet ettiğinin farkındamısın herşeyi geçiyorum çocuğun arkanda bıraktıkların bir kenara kendi üstüne ne bir araban ne bir evin olabilir üstüne üstelik 15 yıldan sonra hapse giriyorsun içeridede artık dersin çatır çatır yedim böyle konular açılmasın insanları farklı yere sürüklemeyin @Shellac konu silinmesini rica ederim
tmm

SİYAHGECE

GÖZLERİNİN KARASINA AŞIK OLDUM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,904
15,886
113
Evlilikten dolayı 80k eşya borcum var gün sayıyorum her ay çabuk gelsinde ödeyim bitsin diye siz nasıl bu kadar rahat olabiliyorsunuz anlamıyorum ya inanılmaz değişik adamlaraınız kusura bakmayın ama
Seninde 1milyon borcun olsa sende dost heryere saldirirdin.ben üyelik olustrmdm ama 1milyon borcum var senin 80k toplan borcun benim aylık odememden az sen düşün.
O yüzden buradaki çoğu kişiyi anlıyorum ben

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
863
491
63
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Kart gelmeden kredi kartini sanal kart olusturup kullanabilirmyiz

gs54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
155
4
18
Bu kadar icrası olana 5 yıl boyunca kara listeye alınır 1 tl bile bunlar kredi vermez

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,070
12,842
113
Bendede önonaylı 10 k hazır bilgileri doğrula kullan diyo geçen sene migrosa 10 k ödemiştim bunu direk sildim başımıza iş almadan

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,954
8,357
113
Seninde 1milyon borcun olsa sende dost heryere saldirirdin.ben üyelik olustrmdm ama 1milyon borcum var senin 80k toplan borcun benim aylık odememden az sen düşün.
O yüzden buradaki çoğu kişiyi anlıyorum ben
Tamamda o borç havadan gökten inmedi evlenirken 380k vardı ödeye ödeye bitirdim gerekirse faiz ödememek için satabileceğim bir şeyler vardı onları değerlendirdim ödeyip bitirmek lazım durup dururken borcu olmuyor kimsenin bilemem kendi derdi ama şahsen düşününce ben kafayı yerdim durmadan borç nereye kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...