Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
tamam ama yazmayabilirsin gormeyebilirsin takmadan es geçebilirsin bu kadar neden gerildin anlamadım sağlık olsun knk
Bigün sırf biri ipneliğine görücek burda başına iş açıcak sonra forumda konu açıp ağlican başıma bu geldi falan diye askerinden polisine kaç tane adam var uyuzluğuna pişman etcekler seni boş yere kendini etiket etme yazık günah

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Bigün sırf biri ipneliğine görücek burda başına iş açıcak sonra forumda konu açıp ağlican başıma bu geldi falan diye askerinden polisine kaç tane adam var uyuzluğuna pişman etcekler seni boş yere kendini etiket etme yazık günah
güzel adamsın sully dayı iyi adamsın düşüncen için tesekkur ederim lakin azdan az çoktan çok gider herşey olacağına varır burası türkiye

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
La bu hadi benzeri kart mart veren varmi.baska bildiginiz uygulma bilenler paylasirsa sevinirim

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,629
5,636
113
arkadaşım üstünüze bir şey yoksa kralı da gelse bir şey yapamaz bırak hapsi arayıp telefonla bile isteyemez avukat savcılığa verdin mi mortingen olur en güzelini yapıyor bence gariban yapınca kötü de iş adamları milyonluk şirketleri iflas gösterip kaçıyor da bu adam mı suçlu oluyor ye babam sen ye hep zenginler kazanacak değil ya

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,147
7,633
113
31. İcra için pasta keser kutlarız artık

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,961
7,618
113
Kardeşim her gün her konuya 50 icra dosyam var devleti kazıkladım kart çekerim ödemem kredi alırım ödemem vs vs şeyleri yazmanın tam olarak amacı ne onu anlamadım övünülcek bişey mi bu
Devlet kimsede alacağını da bırakmaz vereceğini de verir. Zaman meselesi sadece. Hayal kurup kazikladim diyen elbet bir gün ağlamaya başlar.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
arkadaşım üstünüze bir şey yoksa kralı da gelse bir şey yapamaz bırak hapsi arayıp telefonla bile isteyemez avukat savcılığa verdin mi mortingen olur en güzelini yapıyor bence gariban yapınca kötü de iş adamları milyonluk şirketleri iflas gösterip kaçıyor da bu adam mı suçlu oluyor ye babam sen ye hep zenginler kazanacak değil ya
Almak isteyen öttüre öttüre alır

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
güzel yorumun için kalp bıraktım ustam 😍

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,961
7,618
113

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,296
494
83
her foruma lazım bundan bitane

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Almak isteyen öttüre öttüre alır
şahsi kişilere borçlu olmadıkça hic kimse bişey yapamaz. Bütün borçlarım 5 yıl bitti ve bitiyo hepsi varlık yönetimine (varlık fonuna) devr oldu 1 milyon borcum varsa gel diyo 300kya kapat nasıl istiyosan oyle diyor ister aylık 50 tl ister aylik 50 bin tl

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
şahsi kişilere borçlu olmadıkça hic kimse bişey yapamaz. Bütün borçlarım 5 yıl bitti ve bitiyo hepsi varlık yönetimine (varlık fonuna) devr oldu 1 milyon borcum varsa gel diyo 300kya kapat nasıl istiyosan oyle diyor ister aylık 50 tl ister aylik 50 bin tl
Tamam moruk siz daha iyi biliyosunuz ömrümüz yeterse görürüz o günleri

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
biraz araştırmanızı tavsiye ederim. ben bu yola girerken herşeyi araştırdım ve çevremdeki avukat ve bankacı insanlar dahilinde yardımıyla yaptım bu borçları hic biri benden 1 kuruş alamaz 1 kuruş bak

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,358
1,121
113
biraz araştırmanızı tavsiye ederim. ben bu yola girerken herşeyi araştırdım ve çevremdeki avukat ve bankacı insanlar dahilinde yardımıyla yaptım bu borçları hic biri benden 1 kuruş alamaz 1 kuruş bak
Marifetmi bu kral yarın bir gün dara düşsen nerden bulucan parayı eş dostta para vermez aq sana

Malatyali44

Kibar Feyzo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,961
7,618
113
Kredi çek sonra ödeme bu sistemi anştayn bile akıl edemezdi. Zengin olmanın yolunu bulmuşsun tebrik ederim 🤣

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,358
1,121
113
İlerleyen dönemlerde tefeciden almaya başlar ödemem nasıl olsa diye yedi sülalesinden siringayla kan alirlar artık🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...