Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Kardes bugun pazar haftasonu diye ne musteri hizmetleriyle gorusebiliyosun ne hesap dogrulayabiliyosun emin misin ?

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,774
10,381
113
ayni durumdayim kardes hiç bir kuruma kurulusa bankaya icraya bilmem.nereye 1 lira borcum kalmadi ama bankalar 10 tl bile vermiyor bana
Esnek hesap limitim bile artmiyor maas musterisiyim bu neden oluyor ya bankayi ariyom kredi puani düşük diyor ulan maasimi 8 senedir sizden aliyom hicbir bankaya borcum kalmadi vs 5 sene diyor millet abartısız 9 yıl oldu 1000 lira para cikmiyor

kazanova1989

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
154
43
Bizim Urfa da kartcilar var %5 komisyon karşılığında posttan çekip nakit ödüyor. Siteye atamazsak mecbur orda kirdiracaz limiti

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,602
5,614
113
Adam kolpa tespitin + çek senet yasası diye birsey ile bu ortadan kalktı seneyi hatırlamıyorum kesinlikle ceza yatarin yok avrupabirligi kriterlerini saglama paketi ile olmuştu buda esneklik yanlis hatirlayada bilirim ama o donem kalkti bu kadar limitim var yarın dönerim diye kelle gider bu gece bi kaç tane konularından msjlarindan ben onu anladım şöyle bir inceleyip bu adamın
dostum hiçbir şey olmaz kredi çekip ödemedi diye mahkumiyet alamaz bence en güzelini yapıyor bankalar kataktersiz oluşumlardır paradan para kazanırlar bak sana şöyle anlatayım 100k borcun var ve üstüne bir şey yok sigortalı çalışansan isterse 50 dosyan olsun %25 den fazla tahsilat yapamazlar sigortalı çalışmıyorsanda avukat icraya verebilir eve de sadece komşular görsün rahatsızlık verelim diye gelirler ama çöp bile alamazlar o da olmazsa borcundan vazgeçer varlık yönetim şirketlerine borcunun %10 bu karşılığında satarlar onlarda her gün arar taciz ederler yine bir şey olmaz tek dikkat edilmesi gereken icraya gelindiği zaman taahhüt belgesini imzalamamak bu kadar

Proletarya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
1,207
113
Esnek hesap limitim bile artmiyor maas musterisiyim bu neden oluyor ya bankayi ariyom kredi puani düşük diyor ulan maasimi 8 senedir sizden aliyom hicbir bankaya borcum kalmadi vs 5 sene diyor millet abartısız 9 yıl oldu 1000 lira para cikmiyor
benimde borclar biteli 4 sene oldu kredi karti fln hic birsey alamiyorum

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
dostum hiçbir şey olmaz kredi çekip ödemedi diye mahkumiyet alamaz bence en güzelini yapıyor bankalar kataktersiz oluşumlardır paradan para kazanırlar bak sana şöyle anlatayım 100k borcun var ve üstüne bir şey yok sigortalı çalışansan isterse 50 dosyan olsun %25 den fazla tahsilat yapamazlar sigortalı çalışmıyorsanda avukat icraya verebilir eve de sadece komşular görsün rahatsızlık verelim diye gelirler ama çöp bile alamazlar o da olmazsa borcundan vazgeçer varlık yönetim şirketlerine borcunun %10 bu karşılığında satarlar onlarda her gün arar taciz ederler yine bir şey olmaz tek dikkat edilmesi gereken icraya gelindiği zaman taahhüt belgesini imzalamamak bu kadar
Ben bankacıyım bu durumu gecen açıklamıstım bi arkadaşa .yazdıkların harfiyen doğru.

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,229
561
113
Bize salata bile vermedi namusuna yerlestirdiklerim

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
240
43
Bugün a101 de sigara almaya çalıştım qr kodu okuttum kasiyer qr kodu altında ki rakamları istedi 6 haneli kod çıkıyor söyledim reddetti 7 haneli olması gerekiyormuş var mı başına gelen alamadık sigara

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,559
1,348
113
Konuyu açan çok sevinmiş bu duruma ama bu limitin açılması bir nimet mi yoksa lanet mi zaman gösterecek

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,472
4,066
113
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Pala dayı müsait zamanda whatsaptan anlat hele şunu lo

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,511
2,147
113
Yasaları bende az çok biliyorum ama pragmatik gibi sana anlatmak istedgmizi anlatamıyoruz adam kolpa kolpa :)

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
528
113
150 bin borç var
4 icralığım var bunlardan biride hadi uygulaması
önceden iyi sömürdüm arıyorlar açmıyorum
10 bin tl ön onaylı limit vermişler banada
gel daha çok s.k diyolar sanki
hayırlısı yarın mesai saatinde bi denicem

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
150 bin borç var
4 icralığım var bunlardan biride hadi uygulaması
önceden iyi sömürdüm arıyorlar açmıyorum
10 bin tl ön onaylı limit vermişler banada
gel daha çok s.k diyolar sanki
hayırlısı yarın mesai saatinde bi denicem
önonaylı diyor sonra vermiyor zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...