Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,326
6,949
113
Vallahi hiç bir bankaya 1 kuruş borcum yok. 8 bin TL borcum vardı bankaya ödedim bitti. Ben hiç bir zaman bankadan ya da başka yerden kumar için para almam aç ölürüm yine yapmam onu. Ama kişi kendinden bilirmiş sen bogazina kadar boka bulaşmışsin bankaları kumar yüzünden dolandıran ve icralarinla övünüp bunlarla gurur duyar gibi konu açan sensin. Sen aslında ağlanacak haline gülüyorsun farkında değilsin. Ailen arkadaslarin seninle ne kadar gurur duysa az. Tekten gelmişsin bu dünya 😆😆 50 tane icran var aldığın araba belki onları ödemeye yetmez belliki araba senin üstüne değil. Biraz onur gururun varsa satar arabayı ödersin borçlarını hayata bakış açın az da olsa değişir kafan rahatlar ama banane ak beter ol 😆
Sen her alakan olmayan konuya burnunu sokuyorsun benden sana tavsiye bırak insanlar istediği gibi yapsın batsın çıksın Allah yardımcın olsun diyeceğin yerde beter ol diyorsan bu senin kişiliğini ortaya koyar

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Sen her alakan olmayan konuya burnunu sokuyorsun benden sana tavsiye bırak insanlar istediği gibi yapsın batsın çıksın Allah yardımcın olsun diyeceğin yerde beter ol diyorsan bu senin kişiliğini ortaya koyar
Bunlarda beyin yok reis boşver 😀 eşşek o

BLUE77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
478
162
43
Bende 0 icra 5 milyon mevduatta vermedi
Söyle yazdıklarına baktimda sen fesatlık kirizindesin başklarinin aldiklarindan dolayı deliriyorsun kime ne senin 5 milyonundan seni haydi bile umursamamis sen başklarinin mutlu olmasından kafayı yiyeceksin mümkünse başkalarinin borcuna icrasina karışma sana ne milletin borcundan

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Söyle yazdıklarına baktimda sen fesatlık kirizindesin başklarinin aldiklarindan dolayı deliriyorsun kime ne senin 5 milyonundan seni haydi bile umursamamis sen başklarinin mutlu olmasından kafayı yiyeceksin mümkünse başkalarinin borcuna icrasina karışma sana ne milletin borcundan
Allahina kurrban salla gitsin psikolojisi bozuk onların onlara vermiyo diye hahsha😂

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,641
820
113
milletin diline düştün yapma şunu kendine

umutfalconn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,076
206
63
Sen kumarda batarken bankalara kumar icin borçlanırken ben bankalardan çekip ev araba aldım senin suan neyin var hiçbirşeyin ve bankalara borçlanmaya devam ediyosun (Not: borçlarımı odedim derken şahsi borçlar ) kudurabilirsin simdi yada ağlayabilirsin 🤣🤣🤣🤣
Banka ev araba kredisi çektiysen, odemedigin anda evi ve arabayı altından alır,ufak sallasa yiyelim bari

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,452
1,620
113
Market de geçerli olanı bozan sağlam yer var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...