Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Marketde calisiyorum 20K ve uzeri bakiyeleri bozmak isteyene %20 komisyonla nakite ceviririm

umutfalconn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,076
206
63
Yalanciyi birşey yapsalar memleketin çoğu koltuğa oturamayacak onu biloyozda ,böyle desteksiz atanları görünce dayanamayıp bulaşıyorum, bulaşma nedenimde söylediği yalana inanacak zekada olduğumuzu sanması, şu söylediğin yalana anca senin zekânda olanlar inanir

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Yalanciyi birşey yapsalar memleketin çoğu koltuğa oturamayacak onu biloyozda ,böyle desteksiz atanları görünce dayanamayıp bulaşıyorum, bulaşma nedenimde söylediği yalana inanacak zekada olduğumuzu sanması, şu söylediğin yalana anca senin zekânda olanlar inanir
Gelip bunu yazmak bile zorunda değildin demekki dübürün yanmış 😂 ağlaya bilirsin gülüm

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
kanka bizim insanımız böyle biri birşey aldımı ona vermedilermi böyle bunlar 😀 fasafiso
Beni bilen bilir yalan soylemem.benim 6 tane icram var 4 tanesi varlik yonetim sirketine devredildi.7-8 yildir odemedim duruyorlar oyle.hicbir yer kredi ve kredi karti vermiyordu.bu konuyu okuyunca bende dedim birileri sallıyor bu da vermez falan diye dusundum ama yinede deneyim dedim actim hesabi 5 lirada para attim icine .geliri 75.000 yazdim. Kredi karti 3500 onaylandi hadi limitide 3500 onaylandi.kart gelince limiti artirabilecegimide soyledi musteri temsilcisi.yani onaylanmayan arkadaslar cok onlara bende sasiriyorum.ama dikkatimi ceken su durumu iyi olanlara onaylamamislar.cok enteresan bir kurum.8 yil bankada calistim boyle risk analiz raporuna bakmadan kredi dagitan finans kurulusu gormedim.

umutfalconn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,076
206
63
Gelip bunu yazmak bile zorunda değildin demekki dübürün yanmış 😂 ağlaya bilirsin gülüm
Benim ne bir yerim yanacak,banka kredisiyle ev araba aldım diye saliyorsun, buna inanacak kimse seninle aynı zekâdadır,olmayan birşeyi olmuş gibi söyleyip egonu tatmin edebilirsin,ama bunlara boşa çırpınislar gerçekler elbet yüzüne carpar

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Beni bilen bilir yalan soylemem.benim 6 tane icram var 4 tanesi varlik yonetim sirketine devredildi.7-8 yildir odemedim duruyorlar oyle.hicbir yer kredi ve kredi karti vermiyordu.bu konuyu okuyunca bende dedim birileri sallıyor bu da vermez falan diye dusundum ama yinede deneyim dedim actim hesabi 5 lirada para attim icine .geliri 75.000 yazdim. Kredi karti 3500 onaylandi hadi limitide 3500 onaylandi.kart gelince limiti artirabilecegimide soyledi musteri temsilcisi.yani onaylanmayan arkadaslar cok onlara bende sasiriyorum.ama dikkatimi ceken su durumu iyi olanlara onaylamamislar.cok enteresan bir kurum.8 yil bankada calistim boyle risk analiz raporuna bakmadan kredi dagitan finans kurulusu gormedim.
tebrik ederim kanka güle güle harca

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
439
63
kardeşlerim siz ağlamaya devam kumardan batmaya borçlanmaya devam bense gelecek olan 42k limiti çatır çutur yicem mis mis misss
Abartma be kardeşim. Aldıysan aldın tamamda sanki havadan bağış yaptılar sana. Neden övünüyorsun bu kdr.

umutfalconn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,076
206
63
@Penguen0 sen özel bankaların paralarını yiyebileceğinimi sanıyorsun devlet bankası olsa bile vatanına ihanet ettiğinin farkındamısın herşeyi geçiyorum çocuğun arkanda bıraktıkların bir kenara kendi üstüne ne bir araban ne bir evin olabilir üstüne üstelik 15 yıldan sonra hapse giriyorsun içeridede artık dersin çatır çatır yedim böyle konular açılmasın insanları farklı yere sürüklemeyin @Shellac konu silinmesini rica ederim
Kim 15 yıldan sonra hapse giriyormuş borcdan dolayi,ödeyeceğini taahhüt etmediğin sürece kimse borçtan hapise filan girmez,kanunu bilmeden atıp tutmayin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...