Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Ben kartın asgerisini 3 gün geç ödedim gece rüyalarıma kabuslar girdi adam rahat rahat 30 icram var yeni hazır limit çıktı işe girmeyecem diyor da**aktan yürüyemiyor yiğidim heybetine kurban bankalar senin o pipini yesin
Adamsın kankam 😀

akin1996

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
38
48
bu 5 tl muhabbeti ne 5 yatirinca belki aciyolardir nasil yatiriyoruz ve neden 5 tl

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,523
2,163
113
Sen kumarda batarken bankalara kumar icin borçlanırken ben bankalardan çekip ev araba aldım senin suan neyin var hiçbirşeyin ve bankalara borçlanmaya devam ediyosun (Not: borçlarımı odedim derken şahsi borçlar ) kudurabilirsin simdi yada ağlayabilirsin 🤣🤣🤣🤣
Vallahi hiç bir bankaya 1 kuruş borcum yok. 8 bin TL borcum vardı bankaya ödedim bitti. Ben hiç bir zaman bankadan ya da başka yerden kumar için para almam aç ölürüm yine yapmam onu. Ama kişi kendinden bilirmiş sen bogazina kadar boka bulaşmışsin bankaları kumar yüzünden dolandıran ve icralarinla övünüp bunlarla gurur duyar gibi konu açan sensin. Sen aslında ağlanacak haline gülüyorsun farkında değilsin. Ailen arkadaslarin seninle ne kadar gurur duysa az. Tekten gelmişsin bu dünya 😆😆 50 tane icran var aldığın araba belki onları ödemeye yetmez belliki araba senin üstüne değil. Biraz onur gururun varsa satar arabayı ödersin borçlarını hayata bakış açın az da olsa değişir kafan rahatlar ama banane ak beter ol 😆

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Vallahi hiç bir bankaya 1 kuruş borcum yok. 8 bin TL borcum vardı bankaya ödedim bitti. Ben hiç bir zaman bankadan ya da başka yerden kumar için para almam aç ölürüm yine yapmam onu. Ama kişi kendinden bilirmiş sen bogazina kadar boka bulaşmışsin bankaları kumar yüzünden dolandıran ve icralarinla övünüp bunlarla gurur duyar gibi konu açan sensin. Sen aslında ağlanacak haline gülüyorsun farkında değilsin. Ailen arkadaslarin seninle ne kadar gurur duysa az. Tekten gelmişsin bu dünya 😆😆
2018 yapılmış yeni evim 2014 model arabam var şükürler olsun omur boyu çalışsam alamazdım bidaha olsa bidaha yaparım aklî olan yapar tertemiz 🙂🤗😂

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
İşte yapaman olsa bizde yapardık o 35 binin sadece %25 ini istersen direk çekebilirsin gerisini öyle atamazsın sitelere alışveriş de kullanabilir sin novaskyde yazmış zaten
omer dayı yaptım diyorum daha önce ve yapıyorum günlük 10k yatirabiliyorsun lunabete ve otomatik cekiyorsun ertrsi gün bidaha 10k yatırıp bidaha cekiyorum

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,643
1,775
113
Zaten bankaların bu tip kurumların en güzel müşterileri böyle kişilerdir gününde ödeyen borcsuz adamı sevmezler

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,523
2,163
113
2018 yapılmış yeni evim 2014 model arabam var şükürler olsun omur boyu çalışsam alamazdım bidaha olsa bidaha yaparım aklî olan yapar tertemiz 🙂🤗😂
Ama kol gibi icra dosyalarin var onlarada şükür et hadi hatta şükür namazı da kıl. Övündüğü şeye bak te Allah'ım 🤣🤣🤣

bogacbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,089
2,207
113
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
allah akıl versin 😊

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Ama kol gibi icra dosyalarin var onlarada şükür et hadi hatta şükür namazı da kıl. Övündüğü şeye bak te Allah'ım 🤣🤣🤣
Icra dosyam olsa nolur hayatımı kurtarmışım en fazla sigortalı iste çalışamam. Evimi satsam en az 2.5 milyon eder arabami satsam en az 700 bin lira eder yıllarca çalışsam alamazdım bunları 😉😀 hadi hadi sende takdir ediyosun ama utanıyorsun

rainmaker35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
433
63
3 sene önce icralık olmuştum, şu an borç yok. Kredi kartı , kredi yok, icra yok. Maaşım net 40.000 TL maaş bankası bile hala su vermiyor . Neye göre yapıolar bu işleri anlamış değilim.

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Konu çok iç açıcı, moralim pek yerinde değildi, ama okuyunca şükür ettim.Bu arada 35k da bende var , 1k 1k satın alayım mı gençler ??😁😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...