Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
Dostum çok sevinme eline kredi kartı geçip açıldığında anında el koyucak ve borcundan düşecekler saniye süremeyecek ben banka çalışanıyım Buda burda kalsın kartın teslim edildiğinde bu manzarayla karşılaşıcaksın :(
Bütün büyüyü bozdun şimdi

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Dostum çok sevinme eline kredi kartı geçip açıldığında anında el koyucak ve borcundan düşecekler saniye süremeyecek ben banka çalışanıyım Buda burda kalsın kartın teslim edildiğinde bu manzarayla karşılaşıcaksın :(
Hayır belli başlı donemlerde oluyo dediğin. 3 hafta once garanti bankasi hesabıma 95 tl attim hala duruyo blokelenmedi :)

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,077
1,280
113
borç kitle dur kitle dur vatandaş vergi olarak ödesin o borçları. Üstüne böyle kolpa bankalarla birilerinin kirli parasını temizle. Oh ne güzel memleket

Garen123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
258
208
43
@Penguen0 sen özel bankaların paralarını yiyebileceğinimi sanıyorsun devlet bankası olsa bile vatanına ihanet ettiğinin farkındamısın herşeyi geçiyorum çocuğun arkanda bıraktıkların bir kenara kendi üstüne ne bir araban ne bir evin olabilir üstüne üstelik 15 yıldan sonra hapse giriyorsun içeridede artık dersin çatır çatır yedim böyle konular açılmasın insanları farklı yere sürüklemeyin @Shellac konu silinmesini rica ederim

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,523
2,163
113
Icra dosyam olsa nolur hayatımı kurtarmışım en fazla sigortalı iste çalışamam. Evimi satsam en az 2.5 milyon eder arabami satsam en az 700 bin lira eder yıllarca çalışsam alamazdım bunları 😉😀 hadi hadi sende takdir ediyosun ama utanıyorsun
Lan neyini taktir edeyim rahatsız mısın. Sen bankaları dolandiriyorsun farkında mısın. Ev araba üstüne bile değildir. Tabiiki onların ben olduğuna bile inanmıyorum ki. Bir insanın hayatta maldan mulkten çok gururu haysiyeti önemlidir benim için. Yani sende olmayan şey. Sana daha cevap vermeyeceğim belliki sen bu yaptıklarından memnunsun devam et. Takıl şimdi 🤣

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
İşte yapaman olsa bizde yapardık o 35 binin sadece %25 ini istersen direk çekebilirsin gerisini öyle atamazsın sitelere alışveriş de kullanabilir sin novaskyde yazmış zaten
gerisini öyle atamazsın sitelere alışveriş de kullanabilir sin İşte burada Biz Giriyoruz Devreye Omercım :D

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,854
1,491
113
görüntülü görüşmede cidden bi çalışanmı çıkıyor yoksa yapay zekamı ağa geri döndüm üstümde tişört bile yok kıllarımımı sergilicem :D

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,786
2,073
113
@Penguen0 sen özel bankaların paralarını yiyebileceğinimi sanıyorsun devlet bankası olsa bile vatanına ihanet ettiğinin farkındamısın herşeyi geçiyorum çocuğun arkanda bıraktıkların bir kenara kendi üstüne ne bir araban ne bir evin olabilir üstüne üstelik 15 yıldan sonra hapse giriyorsun içeridede artık dersin çatır çatır yedim böyle konular açılmasın insanları farklı yere sürüklemeyin @Shellac konu silinmesini rica ederim
Sen banka çalışanı olduğuna eminmisin söylediklerin pek banka çalışanıymis gibi gelmedi de

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
gerisini öyle atamazsın sitelere alışveriş de kullanabilir sin İşte burada Biz Giriyoruz Devreye Omercım :D
Dost bu hazır limiti kullandıran varmi . Birde kredi karti gelmeden sanal kart la bu parayı kulllanabiliyoemuyuz

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...