Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,438
1,342
113
En önemlisi kredi notuna etkisi varmi :)

kataki

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
239
95
28
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852
Beyler vallaha billaha tillaha 30 icram var 1 milyon üzeri borcum var heryerden kırmızı kalem yemişim ve inanilmaz şekilde 1 saat once başvurduğumda 2k kart limiti vermişti 3.5kda veresiye limit vermişti. Hadi finans Müşteri hizmetlerini aradım aylık maaşım 80k dedim neden az limit verdiniz dedim yüseltirmisiniz yardımcı olun dedim değerlendircez dedi ve 10 dakika sonra bakın noldu 😂😀 limiti ucurdular yemin ederim. Bide biliyosunuz ki pazartesi işe başlıcaktım başlamaktan vazgeçtim @Brn2nl çok çok sağol konu için adamsın 😀😍

Ekli dosyayı görüntüle 565851Ekli dosyayı görüntüle 565852

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
la olm bana 3500 veresiye verdi 2 bin kredi kartı verdi aradım limit yükseltin diye yükseltmediler

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Olum ne adamsınız borç bakiye verdiler diye seviniyonuz adamlar hayır yapmıyor bunun geri ödemesi de var

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Kanka sizin hiç mi geleceğe yönelik planlarınız yok amk sdşlgksdlşgkdsgsdg
Kumarbazın geleceğe dönük yaptığı tek plansal hamle kayıp bonusu alabileceği bir yere yatırım yapmaktır 😀

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
Hee odemicen ömrün boyunca hiç sigortalı işte calismican sanırım hayat laylaylom sanıyorsun bugün 5 k odemezsin 10 sene sonra faizi ile 35 k odersin
kankam ben tek tabancayım sigortalı asgari ücretle çalışarak hayatta kalma şansım zaten yok herkesin var kendine göre bi tarzı 20 tane dosya var zaten 21 olması çok bişey değiştirmez koy geç

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
kankam ben tek tabancayım sigortalı asgari ücretle çalışarak hayatta kalma şansım zaten yok herkesin var kendine göre bi tarzı 20 tane dosya var zaten 21 olması çok bişey değiştirmez koy geç
Umarım ilerde çok güzel bi hayatın olur kral...

16ALONEDARK35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,227
626
113
Bende sigortalı işte çalışmıyorum kendi işimi yapıyorum demek istediğim devletle milletle bı işin olamaz bu gidişle ha 20 ha 21 diyeceğine 20 19 oldu demek daha mantıklı hayat senin seçim sejin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...