Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hadi Uygulaması Limitimi 42k Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlker44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
229
204
43
Hadiden kredi kartı alanlar ne kadar sürede geldi kartınız

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
30 icram var diyor 1 icrası dahi varsa ben hiçbir şey bilmiyorum
@Penguen0 gel uyaptan bir ekran at
kafama takıldı 😂

Tanjuk39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
195
43
Çatır çatır yicem reis benden iyi bilemez bankacıda olsa o işleri 😄
Yav adamlar senden alcağını bırakır mı kat ve kat alcak hayatında hiç evin araban tarlan arsan maaşın işin olmıcak mı senin çok akıllı sanıyorsun kendini

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
30 icram var diyor 1 icrası dahi varsa ben hiçbir şey bilmiyorum
@Penguen0 gel uyaptan bir ekran at
kafama takıldı 😂
Dostm bu hadi ölüye bile limit veriyor .alamadim diyenler muhakkak bi yerde yanlis yapiyordur.benim 7-8 yillik icralarim var hepside acık .bana hem kredi karti onayladi hem limit verdi ayrica

Tanjuk39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
195
43
Dostm bu hadi ölüye bile limit veriyor .alamadim diyenler muhakkak bi yerde yanlis yapiyordur.benim 7-8 yillik icralarim var hepside acık .bana hem kredi karti onayladi hem limit verdi ayrica
Bende 0 icra 5 milyon mevduatta vermedi

diyar727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
649
438
63
15k veresiye 40k alış-veriş limiti verdi bunlar nasıl kullanılıyor agalar

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113

fb2929

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
245
51
28
Nerde yanlış yaptık reis herşey tamam hesap onayı da tamam başka nerde yanlış yaptık

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Nerde yanlış yaptık reis herşey tamam hesap onayı da tamam başka nerde yanlış yaptık
Para yatirdin mi basvuru yapmadam once .gelir olarak ne kadar yazdin 70-80k gelir yaz

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,410
424
83
Neyi yanlış yapıyormesela? herşey onaylı vermiyor icralık dosyam vardı kapadığım. Sürekli kullanıyorum hadiyi maaşta var

diyar727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
649
438
63
Dostlar bu alışveriş kredi limiti kredi kartı limitin mi oluyor 40k alış-veriş kredi limiti var kredi kartı başvurusu da yaptık onun limiti goremedik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...