Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Hayatindibi / Kasa 300 Hedef —

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Günaydın dost Hoşgeldin bizlerde seni hem arıyor hem bekliyorduk
öyle rüyalar gördümki her korkutucu hem anlamsız. sanki bi ömür yaşamış gibi oldum herşeyi parça parça. yalnızım bide uyanınca hafiften tırtstım şuan iyiyim. bilinçaltı ne garip bişey ya neler yaşadım bikaç saatte:(

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Kupon zorda okla tirt büyük ihtimal yatis olacak insallah acilir

BaBaYa_GeL

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK PAŞAM
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,976
556
113
öyle rüyalar gördümki her korkutucu hem anlamsız. sanki bi ömür yaşamış gibi oldum herşeyi parça parça. yalnızım bide uyanınca hafiften tırtstım şuan iyiyim. bilinçaltı ne garip bişey ya neler yaşadım bikaç saatte:(
Dost valla bugunlerde banada boyle şeyler oluyor kimseye bahsetmesemde her fırsatta uyumaya calısıyorum yetmıyor uyuyamıyorum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Kalanida 52.5 bastim ya herru ya merru dedim ben totemdeyim 20 dk gelmem umaeim dondugumda kasa bos olmaz.grsrz arkadaslsr 05:50de grsrz

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Port hariç diger 3 macta 3.ceyrekle4 ust gidiyo sakat bu

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
bi yer oldu sonlara doğru. bi sokaktayım gidiyorum bi yerden çıkıyorum sokakta birini görüyorum gece karanlık. az ilerde farklı bi bölmede yine aynı kişiyi görüyorum rüyamda 2-3 saniyelik döngülerle. rüya işte nedir diye sorgulamadım adamı bi görüyorum 2-3 sn sonra düz yolda yine görüyorum adamla 5-10 kere aynı şekilde selamlaştık çok kötü oldum valla be

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
bi yer oldu sonlara doğru. bi sokaktayım gidiyorum bi yerden çıkıyorum sokakta birini görüyorum gece karanlık. az ilerde farklı bi bölmede yine aynı kişiyi görüyorum rüyamda 2-3 saniyelik döngülerle. rüya işte nedir diye sorgulamadım adamı bi görüyorum 2-3 sn sonra düz yolda yine görüyorum adamla 5-10 kere aynı şekilde selamlaştık çok kötü oldum valla be
böyle rüyamı olurmı ulan anlatırken kötü oldum

Leggionaire

BesiktAsk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,566
2,461
113
24

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Yattık bence 2 baremden de sağlık olsun

Leggionaire

BesiktAsk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,566
2,461
113
30

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...