Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsiburada / Hepsipay Limit Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
zaten su an 30k ıcerdeyım 50 k daha gırıcez 80K ıcerıde olcaz 25k elımızde olcak 25k yı 80k yapacaz rahatlıcaz yada yenı yıla gıremıcez.d.d

kerem78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
560
93
Arkadaşlar bu iş resmen şu: adamlar sizden 10k alıyorsa 5k veriyor 25k alıyorsa 12.5k veriyor. Yani siz resmen herhangi bir adama kaşılıksız 12.5k, 5k veriyorsunuz. Aklınız alıyor mu bu durumu? Bu kadar mı bağımlı oldunuz?

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Arkadaşlar bu iş resmen şu: adamlar sizden 10k alıyorsa 5k veriyor 25k alıyorsa 12.5k veriyor. Yani siz resmen herhangi bir adama kaşılıksız 12.5k, 5k veriyorsunuz. Aklınız alıyor mu bu durumu? Bu kadar mı bağımlı oldunuz?

dostum o zaman buyur sen al sen paramı yolla kabulmu bu kadar savunuyorsan ya yardım edıceksın baska bı anlamı yok.. emın ol zorda olmasak nıye bozalım zaten cıkamıyoruz dıpteyız kumar oynamakla alakası yok yanı...

kerem78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
560
93
dostum o zaman buyur sen al sen paramı yolla kabulmu bu kadar savunuyorsan ya yardım edıceksın baska bı anlamı yok.. emın ol zorda olmasak nıye bozalım zaten cıkamıyoruz dıpteyız kumar oynamakla alakası yok yanı...
Borç ödemek için yapıyorsan eyvallah ama gidip kumara atacaksan bu kadar da olmaz be kardesim

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Borç ödemek için yapıyorsan eyvallah ama gidip kumara atacaksan bu kadar da olmaz be kardesim

su an 30k odemem var krdesım gelecek 25k ıle 15 ı acıl olanları oducem zatne ama 1 ay beklıcek olanlar var ıste o zamana kadar kalanı katlamaya calısıcam

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
152
43
Aynen öyle arkadaşlar aklınızı başınıza alin bu adamlara neden para yediriyorsunuz kendiniz alın satın bu kadar mı düştünuz yazık bu paralara adam resmen yüzde 200 kar ediyor bu işte adam kazanıyor hepsiburada kazaniyor siz zarar ediyorsunuz bende bozum yapacaktim ama adam yarı fiyatına bozuyor şurada dişimi sikarim ayın 1 kadar kendim peşinat verip kendim alırım satarım

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Aynen öyle arkadaşlar aklınızı başınıza alin bu adamlara neden para yediriyorsunuz kendiniz alın satın bu kadar mı düştünuz yazık bu paralara adam resmen yüzde 200 kar ediyor bu işte adam kazanıyor hepsiburada kazaniyor siz zarar ediyorsunuz bende bozum yapacaktim ama adam yarı fiyatına bozuyor şurada dişimi sikarim ayın 1 kadar kendim peşinat verip kendim alırım satarım
krdesm yokkı para pesınat keske vereıbılsek.. yok olmayan seyı nasıl verelım..

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
152
43
krdesm yokkı para pesınat keske vereıbılsek.. yok olmayan seyı nasıl verelım..
Acele etme kardeşim başka bir yerden ummadığın anda para gelir biseyler olur eşe dosta rica et arkadaşlara rica et kendin al kendin sat emin ol sonra bana dua edersin

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Acele etme kardeşim başka bir yerden ummadığın anda para gelir biseyler olur eşe dosta rica et arkadaşlara rica et kendin al kendin sat emin ol sonra bana dua edersin

haklısın krdesm ama yalvarmadıgım dostum kalmadı kımsemız yok keske dedıgın gıbı olsada ypamasak bende cok ıstemıyorum.s ama su an en dıpteyım baska carem kalmadı.

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
152
43
haklısın krdesm ama yalvarmadıgım dostum kalmadı kımsemız yok keske dedıgın gıbı olsada ypamasak bende cok ıstemıyorum.s ama su an en dıpteyım baska carem kalmadı.
Bu kan emicilere paranı kaptırma inan aciyorum yazık o paraya

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
152
43
Bu kan emicilere paranı kaptırma inan aciyorum yazık o paraya
Arkadaşlar bakmayın benim bonus kovaladigima bende bagimliydim ama bıraktım zararın neresinden dönerse iz kardır bırakın bu illeti ben sadece bonus kovaliyorum yemin ederim artık bu sitelere 5 kuruş para yatirmiyorum param cebimde kalıyor bu adamların oyunlarının hepsi hile hurda oyunlara mudahale ediyorlar kazanmazsiniz ben her türlü oyunu oynadım Allah'a şükür borçları icralari odeye odeye maaşımdan kesile kesile zor durumda kala kala ödedim şimdi borcum yok 4 deneme bedel oldu şimdi bankayla arayı düzeltmeye calisiyorum

Tegmen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
152
43
Arkadaşlar bakmayın benim bonus kovaladigima bende bagimliydim ama bıraktım zararın neresinden dönerse iz kardır bırakın bu illeti ben sadece bonus kovaliyorum yemin ederim artık bu sitelere 5 kuruş para yatirmiyorum param cebimde kalıyor bu adamların oyunlarının hepsi hile hurda oyunlara mudahale ediyorlar kazanmazsiniz ben her türlü oyunu oynadım Allah'a şükür borçları icralari odeye odeye maaşımdan kesile kesile zor durumda kala kala ödedim şimdi borcum yok 4 deneme bedel oldu şimdi bankayla arayı düzeltmeye calisiyorum tedavi gördüm kumar için ayaktan tedavi

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Şuan biraz rahatlayacam diye girmeyin bence bu işe çünkü gecikmelerde daha fazla borç olucak. Kafamiz rahatlasin derken daha fazla batacaksiniz. Dipteyim demeyin daha beterde olabilirsiniz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
adam zaten yükünü almış şimdiye kadar kaç kişinin sıkıntısını giderdi adam da kazanacak tabi ama yarısını vermesi kötü
hiç parası olmayan adamın çaresizlikten gene iyidir.

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Çok mantıklı dost bende şu limit olsa maaşın yarısı ile pesinat oderdim

pesınata baktm 45.000 e 9000 tl cıktı su an dostum bıldıgın 1 aylık para bu..bunu verdıkden sonra 45.000 aldık dıyelım yıne telefonu gıdıp degerının altından satacan 35 36 ya satacaz ee 9000 de oyle gıttı 9000 de pesınat odedık 18.000 bıze kalcak 27.000 aslnda bı fark yok bunu anlatmak ıstıyorum

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
ben su an 45.000 tl ye 9000 tl pesınat odeyıp bısey aldıgımda o 45.000 tl lık malzemeyı 45.000 e nakıte cevırmem ımkansız en az 8 9 bın satıcagım kısı asagıdan alcak varmı 45.000 tl lık telefonu 45.000 alcak telefoncu yok ordan 9000 kafadan zarar edıcez zaten pesınatla bırlıkte 18.000 yav zaten 25.000 alacam smdı adamdan hıcbısey ypmadan 1 gun sonra obur turlu de 27.000 alcam.d.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...