Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsiburada / Hepsipay Limit Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerem78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
560
93
hiç bu gibi durumlara düşmedim diyosan inanmam
hiç bir zaman düşmedim ama düşmeyeceğim diyemem. Kimse bilemez. Ben de bir gün bu yöntemi uygularım belki. Ama benim düşüncem farklı. Ben kimseye bedavadan kendi alnımla kazandığım parayı yedirmem. Kumar oynarken bile zevk alıyorsun bunda direk hediye ediyorsun birader. Ya bu yöntem olmasaydı napacaktın? Ölecek miydin parasızlıktan sanki? Biraz düşünmek lazım sonunu. Bu evreler artık dip evreler gibi bir şey.

kerem78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
560
93
He hala bu saçmalıktan bozum yapmaya devam eden varsa buyursun. Hayatınız bu kadar boş değil arkadaşlar, yapmayın.

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,206
6,878
113
Empati kurarak işlem yapalım örmek ürün 15 k alırken en kötü 12k alalım

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,509
5,515
113
Empati kurarak işlem yapalım örmek ürün 15 k alırken en kötü 12k alalım
çıkar ilişkisi malesef iki tarafta çıkarını korumaya çalışıyor. başkasının kartını ekleme olayını duyunca direk vazgeçtim ben parasız kalmak suç işlemekten daha iyidir çalıntı kart vs olursa çok baş ağrıtır. :D

bir tane puşt dadanmış benim konuya hem en ufak şeyde modlara şikayet ediyor beni hemde gelmiş burada ürün alırım yazıyor öyle çakallarla dans edemezsiniz harcarlar dikkat edin baş harfi N :D :D

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,206
6,878
113
çıkar ilişkisi malesef iki tarafta çıkarını korumaya çalışıyor. başkasının kartını ekleme olayını duyunca direk vazgeçtim ben parasız kalmak suç işlemekten daha iyidir çalıntı kart vs olursa çok baş ağrıtır. :D

bir tane puşt dadanmış benim konuya hem en ufak şeyde modlara şikayet ediyor beni hemde gelmiş burada ürün alırım yazıyor öyle çakallarla dans edemezsiniz harcarlar dikkat edin baş harfi N :D :D
Anladım dost adamın biri dm atmış hepsiburada için 5k lik ürüne 3 veririm dedi olmaz dedim olur desem de adam diyor ki senin hesabına girip sipariş verecem ulan bana bilgilerini at ben veririm siparişi herkes çakal olmuş d

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,509
5,515
113
Anladım dost adamın biri dm atmış hepsiburada için 5k lik ürüne 3 veririm dedi olmaz dedim olur desem de adam diyor ki senin hesabına girip sipariş verecem ulan bana bilgilerini at ben veririm siparişi herkes çakal olmuş d
ahaha aynı kişi bana da yaptı sen dolandırıcıya benziyorsun sağolasın dedim ee satmıcaksan niye paylaştın falan yapıyor üste çıkmaya çalışıyordu iki gün öncesinde benden 50 lira borç istiyordu iki son sonra buna başladı millet kendini çok uyanık sanıyor iyi niyetimizi suistimal etmeye çalışıyorlar:D

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,089
113
5 bin olan 2 limit varsa bende alabilirim 2 telefon lazım 5-6 k lık

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
yok kimseyi bulamadik bozamadik 45.000 i bugun acil 25.000 lazmdi bu saatten sonrada zor kimse pesinat odeyemiyor.. herkes yaziyordu pesinat ödenir ne ki diye ama 9000 den asagi pesinatli bi urun yok..

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,987
113
hiç bir zaman düşmedim ama düşmeyeceğim diyemem. Kimse bilemez. Ben de bir gün bu yöntemi uygularım belki. Ama benim düşüncem farklı. Ben kimseye bedavadan kendi alnımla kazandığım parayı yedirmem. Kumar oynarken bile zevk alıyorsun bunda direk hediye ediyorsun birader. Ya bu yöntem olmasaydı napacaktın? Ölecek miydin parasızlıktan sanki? Biraz düşünmek lazım sonunu. Bu evreler artık dip evreler gibi bir şey.
Aynen, bu evreler felakatin başlangıç noktası

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,089
113
yok kimseyi bulamadik bozamadik 45.000 i bugun acil 25.000 lazmdi bu saatten sonrada zor kimse pesinat odeyemiyor.. herkes yaziyordu pesinat ödenir ne ki diye ama 9000 den asagi pesinatli bi urun yok..
45 bin limit için bı arkadasa yaptım dönüş bekliyorum düşünürsen hala donerse yazarım kral bize 2 telefon lazım bütçeyi asiyo asmasa ben yapardimda bı arkadasa yazdım senin limiti

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
su an 45.000 dede degilim 15-20 binliralik bisey alcak varsada yazabilir pesinati odesin bugun alsin yarin urun ona gitsin.. 9-10 bineds razıyım artik acil psra lazm..

zaten 45.000 i her urunde kullandirtmiyir kampanyali urunlerde 852 parca var..

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,089
113
su an 45.000 dede degilim 15-20 binliralik bisey alcak varsada yazabilir pesinati odesin bugun alsin yarin urun ona gitsin.. 9-10 bineds razıyım artik acil psra lazm..

Kral çalıntı hesap olma ihtimaline karşı korkuyor olabilir herkez şuan yazdigim arkadaş çalıntı çıkarsa hesap seni bilirim sen problem yaşarsın dedi bana

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
ya kardesm neyin calintisi :)) dunden beri 5 kisi girdi hesabima :) guvenmiyorsa almasin zaten burda guven sorunu yasicak kisi benim ayrica telefonu alacaksınız para gelmezse napcaz :))))

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,089
113
ya kardesm neyin calintisi :)) dunden beri 5 kisi girdi hesabima :) guvenmiyorsa almasin zaten burda guven sorunu yasicak kisi benim ayrica telefonu alacaksınız para gelmezse napcaz :))))
Paran bizde kalmazda boşa yukselme kardeşinin hesabını patlatanlar kuzenininden habersiz kart çıkaranlar herşeyi gördük burda sen paranı Alican işini gorucen eee çalıntı çıktığı taktirde karşı taraf şikayetçi olucak tek taraflı hiç bı zaman bakmadım şu hayatta birazda siz iki taraflı düşünün insanlari

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Paran bizde kalmazda boşa yukselme kardeşinin hesabını patlatanlar kuzenininden habersiz kart çıkaranlar herşeyi gördük burda sen paranı Alican işini gorucen eee çalıntı çıktığı taktirde karşı taraf şikayetçi olucak tek taraflı hiç bı zaman bakmadım şu hayatta birazda siz iki taraflı düşünün insanlari

ok krdesm sen baska birinden al ya sabir ya mantkli konusmayan sensin benm adim soyadim belli dunden beri bi kisi cikip hesabima girip calinti oldugunu soylerdi.. mantkli dusunmuyorsunuz daha basta kolpalik dusunen siz olursanız benden nasil guven beklersiniz..

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,089
113
ok krdesm sen baska birinden al ya sabir ya mantkli konusmayan sensin benm adim soyadim belli dunden beri bi kisi cikip hesabima girip calinti oldugunu soylerdi.. mantkli dusunmuyorsunuz daha basta kolpalik dusunen siz olursanız benden nasil guven beklersiniz..
Kolpalik nerde dostum sana çalıntı hesap demeden yaran yoksa gocunma kolpalik nerde burda anlamandan sorun mu var çalıntı ihtimaline karşı korkuyorlar dedim ben sana hesapmi çaldın dedim bu yukselmen anlamsız zaten IBAN numarasiyle hesap sahibi eslesmeden para falan vermez kimse düşünüyorsan vereyim adamı görüş boş sinir yapma ne dediyse onu dedik yardımcı olmaya çalışıyoruz artislik yapiyorsun

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Kolpalik nerde dostum sana çalıntı hesap demeden yaran yoksa gocunma kolpalik nerde burda anlamandan sorun mu var çalıntı ihtimaline karşı korkuyorlar dedim ben sana hesapmi çaldın dedim bu yukselmen anlamsız zaten IBAN numarasiyle hesap sahibi eslesmeden para falan vermez kimse düşünüyorsan vereyim adamı görüş boş sinir yapma ne dediyse onu dedik yardımcı olmaya çalışıyoruz artislik yapiyorsun

ben yukselmiyorum dostm sen oyle bi basliyorsunki konusmaya çalınti diye girersen burda bizi tanimadigini gosterir.. sknti yok ulasmak istersen dmden yaz

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,089
113
ben yukselmiyorum dostm sen oyle bi basliyorsunki konusmaya çalınti diye girersen burda bizi tanimadigini gosterir.. sknti yok ulasmak istersen dmden yaz
Çalıntı demedim ben kral CALİNTİ İHTİMALİNE KARSİ korkuyorlar dedim sadece ben kimseye hırsız diyemem görmeden bilmeden ihtimaline karşı korkuyorlar dedim sadece

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,131
1,692
113

Nasıl yani 45k alacaklar senden sen 10kya razı mısın nasıl geri ödeyecen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...