Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,712
2,047
113
Valla bndede hata var hem 2 fa isini cozemedim bi turlu.bide k adini saklamadim orda hataliyim o yuzden siteye bisey diyemem.forumada hic bisey diyemem forum nerden bilsin kim orco kim deil tek hatali benim o kansiza firsat verdigim icin
abi bu şerefsiz k.adını bilince şifreyi nasıl buluyor ? ya nasıl böyle bi şerefsizlik yapabilir

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
Valla bndede hata var hem 2 fa isini cozemedim bi turlu.bide k adini saklamadim orda hataliyim o yuzden siteye bisey diyemem.forumada hic bisey diyemem forum nerden bilsin kim orco kim deil tek hatali benim o kansiza firsat verdigim icin
kullanıcı adını çoğu kişi biliodur saklasan nolacak katıldığın etkinliklerde çıkıyor zaten ben biliodum şahsen kullanıcı adını

cecoman

Hayallerimi uçurtma yapmıştm onunda ipini kestiler
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
8,904
113
anlamadığım konu şifre olayını nasıl çözüyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
abi bu şerefsiz k.adını bilince şifreyi nasıl buluyor ? ya nasıl böyle bi şerefsizlik yapabilir
Aklim ermedi sifremi bile degistirmemis ne sifre deisim maili geldi nede tlfna sms geldi yoksa anlardim hemen uyankkdim zaten.sifreyi az once deistim sifre deisirken eski sifreyi istiyor girdim yeni sifreyi kabul etti ordan biliyorum sifrenin deismedigini

taylorgang

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,712
2,047
113
Çok değişik bir olay abi ya aslında bu şerefsiz İP den felan bylunma şansı olmaz mı ?

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
anlamadığım konu şifre olayını nasıl çözüyor
Bir kac kez denk gelmistim. Satilik data var diye. Telegram da da satiliyormus. Dandik dundik sitelere uye oluyoruz. Oraya adres, tc, dogum tarihi filan herseyi yaziyoruz. En onemlisi de benim gibi saftirikler her siteye ayni isim ve sifre ile kayit oluyor. Eminim forumun yuzde 90 i da tum sitelerde ayni sifreyi kullaniyordur. O sekilde patlayan bir site den ve ya dandik sitelerin adamlarinin sattigi datalardan sifremizi biliyorlar.

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,334
1,347
113
Ya ben bu işi site adamlarının yaptığını düsünüyorum destek den yeni sifre talebinde bulunsa bile tc kimliğini doğum yıl bilmesi lazım. Bunu yapan kişi ya işinin ustası yada site elemanı kim ne derse desin

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Bir kac kez denk gelmistim. Satilik data var diye. Telegram da da satiliyormus. Dandik dundik sitelere uye oluyoruz. Oraya adres, tc, dogum tarihi filan herseyi yaziyoruz. En onemlisi de benim gibi saftirikler her siteye ayni isim ve sifre ile kayit oluyor. Eminim forumun yuzde 90 i da tum sitelerde ayni sifreyi kullaniyordur. O sekilde patlayan bir site den ve ya dandik sitelerin adamlarinin sattigi datalardan sifremizi biliyorlar.
Dostum o uyelik bilgileri isi gecti artik kac tane siteye uye olduk kimbilir kac yere sattilar bilgilerimizi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Ya ben bu işi site adamlarının yaptığını düsünüyorum destek den yeni sifre talebinde bulunsa bile tc kimliğini doğum yıl bilmesi lazım. Bunu yapan kişi ya işinin ustası yada site elemanı kim ne derse desin
Kardes ben site oldugunu hic dusunnuyorum,site olsa gidip 2 defa cekim vermez diye dusunuyorum.direkt gidip bakiye sifirlar yada payfix ile oderdi.daha once burda roll yapan @murat8252 ileberaber hem forumdan hemde roll yapilan siteden ban yedik bizim adimiz hirsiza cikmisti sonra ayni olay baskalarinin basinada gelince biz aklandik ban acildi.o site pafix ile baskasina odemisti dekont bile atmisti

Luvibet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
680
591
93
Valla bana 3 defa etkinlik eklendi 100 lira burda konuda jest yapip eklediniz sonra gecen gun hazirlik maci skoru bildim 250 eklediniz simdide 125 eklediniz hic hirinde cevrim falan yapmadim direkt cekdim ve 2 dk surmedi hic biri.gel gorki yatirimlarim hep kayip ama seviyoru luvibeti bndeki yeri farkli.tekrsr tskr ederim.
Bu arada ksc platformda var bilmem ama hem bu forumda hemde twtrda herfun etkinliginizi goruyorum.
Kazancınız Daim Olsun Değerli Üyemiz Teşekkür ederiz

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,249
4,091
113
Insaĺlah kahbe evlâdı ortaya çıkar ayıptır 2 3 kuruş için insanların parasını çalmak inşallah cozulur