Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
714
213
43
Sifre bilgilerini soyle aliyorlar. Sen girecegin sitenin sahte olanina giriyorsun anlamadan ve kullanici adini ve sifreni giriyorsun. Oda onlarin eline geciyor. Onlarda girmis oldugun kullanici adin ve sifrenle gercek olan siteye giris yapiyorlar. Bekliyorlar ne zamanki hesapta para varsa ozaman islem yapmaya calisiyorlar. Benim basima geldi adamlar vbet sahte sitesi vardi sifremle giris yaptim siteye ordan sifremi ve kullanici adimi aldi. Bir gece ansizin patlattilar hesabi.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Sifre bilgilerini soyle aliyorlar. Sen girecegin sitenin sahte olanina giriyorsun anlamadan ve kullanici adini ve sifreni giriyorsun. Oda onlarin eline geciyor. Onlarda girmis oldugun kullanici adin ve sifrenle gercek olan siteye giris yapiyorlar. Bekliyorlar ne zamanki hesapta para varsa ozaman islem yapmaya calisiyorlar. Benim basima geldi adamlar vbet sahte sitesi vardi sifremle giris yaptim siteye ordan sifremi ve kullanici adimi aldi. Bir gece ansizin patlattilar hesabi.
Kardes benim sahte siteye girme imkanim yok.hep telegramda sitenin kendi kanalindan aliyorum linki

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,334
1,347
113
Ip demek istedin galiba ama vermediler
Moralini bozmak istemem ama hakkını bosuna arama baştakiler bile yardımcı olmaz. yapan kişiyide allaha havale et. Ben allahından bulsun dedim sildim siteden üyeliğimi xbet den oynuyorum suan kafam çok çok rahat

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Geçmiş olsun bro.
Mevzu k.adi değil.
Mailler aynı olmasin mümkünse.
Mail ile yapiyorlar. K.adini değiştirsen bile hep aynı maili kullanman bir işe yaramaz
Eyw bro.adam sifreyi degistirme geregi bile duymamis o kdr rahat adamlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Moralini bozmak istemem ama hakkını bosuna arama baştakiler bile yardımcı olmaz. yapan kişiyide allaha havale et. Ben allahından bulsun dedim sildim siteden üyeliğimi xbet den oynuyorum suan kafam çok çok rahat
Yok hak falan aramiyorum kardes sadexe arkadaslar aydinlansin diye acildi konu.bide hesap patlamadan once etkinlik acmistim bu kupon ole yanlis anlasilma olmasin diye gorsel ekledim.sonra millet kuponu kendi bozdu falan sanar aciklama yapmis oldum.gerci 4 5 senedir bizi taniyan tanidi tanimayanlar aydinlansin istedim

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,710
10,334
113
Benim önerim bu etkinliklerde site kullanici adı yerine id paylasalim @Başkan @Shellac @Daimon daha fazla kisinin canı yanmasın bir düşüncem daha sitedeki sifreleriniz hep farklı olsun muhtemel3n x siteye üye olurken kullanici adi ve sifreyi ayni yapiyoruz bunlarda datayi satıyor hesaba rahatca giriyor

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
geçmiş olsun, muhtemelen merdiven altı sitelerde çalışan birinin işi. Sitelere kayıt olurken kimlik numarası doğum tarihi yazıyorsun v.s yazıyorsun. Sonra bu eleman herhangi bir siteye giriyor, canlı yardıma şifremi unuttum mailede link gelmiyor diyor. Canlı yardım buna doğum tarihi ad soyad kimlik numarasını soruyor. Bu bilgilerde onda olduğu için söylüyor hop şifre değişiyor yeni şifreniz kimlik numaranız olmuştur diyor, böyle giriyor

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Bazi firlama site elemanlari var data toplayan. Ellerinde her imkan var hangi siteye kac kurus yatirdigina kadar... ayni mailler aymi kullanici adlari ayni sifreler. Her siteye ayni mail ayni kullanıcı adi ile kaydolmayin. Varsa ole hesabi kapatirriin yeni hesap acin. Bide iki adimli dogrulama basit hocam, kod olayini anlamiyorum demissin de. Taratma kisminda scan it mi ne yazıyorya iki ayri cihazdan yapman gerekmiyor. Oradaki kodu uygulamaya gir site adinida yaz otomatik kod uretiyor yani

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Benim önerim bu etkinliklerde site kullanici adı yerine id paylasalim @Başkan @Shellac @Daimon daha fazla kisinin canı yanmasın bir düşüncem daha sitedeki sifreleriniz hep farklı olsun muhtemel3n x siteye üye olurken kullanici adi ve sifreyi ayni yapiyoruz bunlarda datayi satıyor hesaba rahatca giriyor
Haklisin bnde ayni seyi dusundum ama onunda cozumunu bulurlar bnce

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
geçmiş olsun, muhtemelen merdiven altı sitelerde çalışan birinin işi. Sitelere kayıt olurken kimlik numarası doğum tarihi yazıyorsun v.s yazıyorsun. Sonra bu eleman herhangi bir siteye giriyor, canlı yardıma şifremi unuttum mailede link gelmiyor diyor. Canlı yardım buna doğum tarihi ad soyad kimlik numarasını soruyor. Bu bilgilerde onda olduğu için söylüyor hop şifre değişiyor yeni şifreniz kimlik numaranız olmuştur diyor, böyle giriyor
Eyw kardes bu olayda ilginc olan sey su sifrem degistirilmemis

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Bazi firlama site elemanlari var data toplayan. Ellerinde her imkan var hangi siteye kac kurus yatirdigina kadar... ayni mailler aymi kullanici adlari ayni sifreler. Her siteye ayni mail ayni kullanıcı adi ile kaydolmayin. Varsa ole hesabi kapatirriin yeni hesap acin. Bide iki adimli dogrulama basit hocam, kod olayini anlamiyorum demissin de. Taratma kisminda scan it mi ne yazıyorya iki ayri cihazdan yapman gerekmiyor. Oradaki kodu uygulamaya gir site adinida yaz otomatik kod uretiyor yani
Kardes uygulama kurulmuyorki sorun o bi kod istiyor kurulum anahtari diyor orayi cozemedim

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Eyw kardes bu olayda ilginc olan sey su sifrem degistirilmemis
sürekli kullandığın şifreyse eğer o şekilde girmiştir, şifreyi kabul etmeseydi canlıdan değiştirirdi diye düşünüyorum, bu tabi tahmin. Kimbilir daha ne yöntemler vardır şerefsizlerde

iso0625

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
799
313
63
Ben de bunu anlamıyorum şifreyi bilmeden nasıl giriş yapabilir ki.Kullanici adı tek başına bir işe yaramaz.Hadi şifreyi unuttuma tiklasa bu sefer mail adresini bilmesi lazım
Dostum bunlar artıj şebeke olarak çalışiyırlar tum forumlarda varlar dahi hemen hemen bırcok betco altyapıda çalışanlar bunlar boyle kupon paylaşanları bulup klnc adlarından hesaplara gırıp patlatıyorlar bu oç.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
sürekli kullandığın şifreyse eğer o şekilde girmiştir, şifreyi kabul etmeseydi canlıdan değiştirirdi diye düşünüyorum, bu tabi tahmin. Kimbilir daha ne yöntemler vardır şerefsizlerde
Iyide site senin kullandigin sifreyi bilmiyorki.ve ben kimseye hesabimida vermedim vermemde.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,073
44,398
113
Dostum bunlar artıj şebeke olarak çalışiyırlar tum forumlarda varlar dahi hemen hemen bırcok betco altyapıda çalışanlar bunlar boyle kupon paylaşanları bulup klnc adlarından hesaplara gırıp patlatıyorlar bu oç.
Aynen ben betcoodan baska alt yapida patlayan hesap gormedim.aslinda en saglami betcoo kullanmamak

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,710
10,334
113
Iyide site senin kullandigin sifreyi bilmiyorki.ve ben kimseye hesabimida vermedim vermemde.
Destege giriyor datayla sifremi unuttum diyor mail adresimide kullanmıyorum diyor tc dogum tarihi isim soyisimle bazi sitelerin canli desteği sifreyi yenileyip yeni sifreyi soyluyor basima geldi sifremi unuttum mail adresimi bile sormadi canli destek