Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesap Sıfırlamalar ve Hesap şifresi Değiştirilenler Hk.

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
360
63
Bahigo gibi hesabına başka ip den girildi i şak diye mail gelecek nerden girildiğinin orda öyle bide çekim ekranına girerken sms doğrulaması konulabilir sitelere ekstra olarak
Ben bu durumu iki sitede yaşadım bir betparibu diğeri betasus.ordan bakiyemi cekmislerdi.orospucocuklarina dekont herşeyi atıyorum.yinede yok siz ceimissiniz diyor.1 yıldır bu iki siteye ugramiyorum

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Hesaba girse ne oluyo baska birinin hesabina bara cekilmiyo ki amac ne bunlarin

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ben bu durumu iki sitede yaşadım bir betparibu diğeri betasus.ordan bakiyemi cekmislerdi.orospucocuklarina dekont herşeyi atıyorum.yinede yok siz ceimissiniz diyor.1 yıldır bu iki siteye ugramiyorum
Kardeşim mesela yatırım yaptığın siteler belli dir onların hepsinde karmaşık şifre kullan pc ye veya tele not al sen bile hatırlama

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,189
6,927
113
Erkeğin o..... bunlar . Yakalayıp kafasını kıracaksın böyle itlerin.

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Ama hangi sitelerin buna izin verdiğini burda belirtmeniz lazım yoksa bilmeden belki millet hala bu sitelere yatırım yapiyordur

kzmerkan

kmrbzpzvnk
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
155
103
43
Torbacıya tokatlanıp polise şikayet etmek gibi

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
Lan zaten iş illegal illegalin içine illegal karıştırıyor oçları nasıl bi bataklık bu

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
Nasil çekiyorlar neyle cekiyolar papara payfixte farklı isime çekim gdiyo mu
bazı betco siteler papara payfix çekimine izin veriyor başka isimde olsa sonrasında kalkıp havuz sistemi otomatik gönderiyor deyip çıkıyorlar. en çok kripto ile çekiyorlar kriptoda isim soyisim yoktur