Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesap Sıfırlamalar ve Hesap şifresi Değiştirilenler Hk.

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Parayi cekemeyince 100 orana 1.000 lira filan basip kasa sifirliyorlar.
Benimki insaflı çıkmış 7000i sadece çekmeye çalişmiş önce paparadan sonra payfixten. Piabella yetkilileri isim farklı olunca hesabı dondurmuş. Sonra bana ulaştılar. Kriptoyla çekse patlamış miydik diye sordum mail onayı istiyoruz dediler. Oynadiğiniz sitelere yatırım yapmadan önce artık bunları sorun sonra yatırın.
Atlasbetten ufak bi kaybım var sadece. bonus vardı 200 lira masa tenisine oynamış 20.5 üstü set :) ulan sedat bonusu bile çeviremiyorsun

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Benimki insaflı çıkmış 7000i sadece çekmeye çalişmiş önce paparadan sonra payfixten. Piabella yetkilileri isim farklı olunca hesabı dondurmuş. Sonra bana ulaştılar. Kriptoyla çekse patlamış miydik diye sordum mail onayı istiyoruz dediler. Oynadiğiniz sitelere yatırım yapmadan önce artık bunları sorun sonra yatırın.
Atlasbetten ufak bi kaybım var sadece. bonus vardı 200 lira masa tenisine oynamış 20.5 üstü set :) ulan sedat bonusu bile çeviremiyorsun
Ucuz kurtulmussun valla. Gecen paylasmislardi forumda, adamin biri slotta 300-500 luk spin cevirip kasayi sifirlamis.

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Siteleri neden aciklamiyorsunuz kim olduğu belli bu kişinin ama bu hırsızlığa izin veren Siteleri de bilmek hakkımız

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Geçmiş olsun

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Cimerle uğraşmak yerine ipden konum bulup gidip dövsek müko olur ibreti alem için de gelip burda paylaşılır tertemiz.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
bu sedat adlı kişi mi
bilmiyorum şahısın kim olduğunu, ip adresi van ve ben daha bu ip olayı yaşanmadan önce van lı olduğunu bildiğim birileriyle benzer bir sorun yaşamıştım, ip adresininde van çıkması tesadüf değildir, van lı şahısın adını soyadını kimlik numarasını v.s herşeyi verdim başkana forumda aktif biriydi banlandı ama başka üyeliklerle tekrar forumda takıldığını biliyorum. Aralıkta duruşmam var, duruşma işlerim bitsin ziyarete gideceğim bu şahısı. Şu an ikamet ettiği yer van değil ama İzmit

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Siteler ip paylaşmiyor ne yazıkkı :) papağan gibi ‘güvenlğiniz sizin sorumluluğunuzdadır diyorlar’
Aynı olay daha önce başıma gelmişti ama dost kazığı yemiştim ben şifremi bildiği için girip çekmişti paramı o zaman destekten ip alabilmiştim zorlarsak yine alınır sanki