Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Birde az önce bir arkadaş bahsetti uzun zamandır aktif olmayan pasif hesaplar incelenmeli onları patlatıp kaldıkları yerden devam edebilir bu soysuzlar

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,987
43,567
113
Aga ben gidiyorum promosuz düz oynamaya nesineye attık bir şeyler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,216
44,478
113
4 ocaktan itibaren üye alımı yapılmayacak foruma belli bir süre, bundan sonra da foruma kayıt olurken tc onaylı gerçek kişilerin üyelikleri onaylanacak
Bu da pek cozum deil uye olmak istedikden sonra tc bulmak hic zor deil.ama bikac gundur ustun cabanin farkindayim kardes.bunun icin forum arkadaslarim adina tskr ediyorum saygilar,

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
3 4 saat önce onsbet konusuna çekim geç kaldı diye yazmıştım adamlar hesaba girmeye çalışmışlar başaramamislar ödeme de çoktan gelmişti zaten abi destek konusuna bile birşey yazmayın çekim paylaşlar bi süre yasaklansın @Başkan bunlar cidden bildiğin şebeke sponsorlar da ayıktırılsın @Hayatindibi hosgeldin tekrardan reis
ya anladık bunlar şebeke de bu ne aw bozdurmasınlar insanın ağzını ne güne duruyor onca site yönetimi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,216
44,478
113
3 4 saat önce onsbet konusuna çekim geç kaldı diye yazmıştım adamlar hesaba girmeye çalışmışlar başaramamislar ödeme de çoktan gelmişti zaten abi destek konusuna bile birşey yazmayın çekim paylaşlar bi süre yasaklansın @Başkan bunlar cidden bildiğin şebeke sponsorlar da ayıktırılsın @Hayatindibi hosgeldin tekrardan reis
Hb bro saygilar

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,987
43,567
113
Aga ben 7/25 forumdayim son 1 yılın en aktif üyesiyimdir dolayısıyla birinin ters bı sözünü emojisine kadar ayıkıyorum. Dükkan etmekte fayda var

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
ya anladık bunlar şebeke de bu ne aw bozdurmasınlar insanın ağzını ne güne duruyor onca site yönetimi
Kanka karşında kaç kişi kim var onu bile bilmiyoruz herşey ortaya çıkana kadar bi takım önlemler alınmalı forum temizlenip öyle devam edilmeli foruma da sıkıntı bu durum üyeye de konu açılalı adamlar hala saldırmaya devam ediyor görmedikleri forum hesabı kalmıştı ona da girdiler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,216
44,478
113
Sunu bi gordum hay ag yine ne oldu lan dedim.ama hesabimin patladigi hic aklima gelmemistiScreenshot_20230104-231107_Chrome.jpg

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Abi bu nasıl bir teşkilat hesabımıza girip olay çıkarsa bizde kim vurduya gideceğiz resmen. Nasıl bir yapılanmanın içine düştük arkadaş harbiden inanılmaz. Hayır biz 7/24 resmen buradayız iyi dostluklar edindiğimiz insanlar oldu onlar bizi bilir de bilmediklerimizin başına gelse al başına belayı

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,987
43,567
113
Abi bu nasıl bir teşkilat hesabımıza girip olay çıkarsa bizde kim vurduya gideceğiz resmen. Nasıl bir yapılanmanın içine düştük arkadaş harbiden inanılmaz. Hayır biz 7/24 resmen buradayız iyi dostluklar edindiğimiz insanlar oldu onlar bizi bilir de bilmediklerimizin başına gelse al başına belayı
Aynen öyle

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Mail onay olmayanlar banlaniyor forum çalışıyor valla helal olsun

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Ya sizin ben 7 gobeklıtepeden aşağı doğru kayark adi şerefsiz bu annesizlerin ne kadar bilgisi varsa paylaşın bulalım şu okudukça sinirim zıpladı taaa 7 ceddine kadar bunların adi şerefşszler nereden türediler buraya

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,823
3,073
113
Yeni üye onaylamıyorum şuan nasıl bir şebeke olmuşlarsa 2018 2019 üyeleri çıkıp gelip konuya yazıyor. Bunlar forumdan defolana kadar hepsini paylaşacağım
onların da forum hesaplarını çalıyor olabilirler mi @Başkan , rastgele kullanıcı adı şifre yazıyor olabilirler, 5 yıldır girmeyen adam neden birden girip yazsın