Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,481
1,389
113
Beyler kullanıcı adları hep aynı kalmasın hangi bürolara yatırım yaptıgınızıda paylasmayın

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
2001 liymiş bide.

Muhtemelen lise terk ve bi sikime sap olamamış hayatta bi amacı olmayan bütün gün pc başında dolandırıcılık peşinde olan, hayatında hiç sevgilisi olmamış asosyal yağlı suratlı 100 kg g.tü yağ bağlamış ergenin biridir. Ya da 45-50 kilo vitaminsiz kendini uyanık sanan p.çin biri.

Bunları bulup sağlam bir sopa çekmek şart

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ben antepdeyim otobusle 2 saatde giderim gidecek 2 3 kisi daha varsa gidip agzini burnunu kiralim video cekip ibreti alem icin paylasalim
Herif 26 kardeş bro malum ırktan. Onlar bir anda pokemon gibi 40 kişi oluverirler olan size olur dikkat

Krislam5316

Üye
Yeni Üye
24
3
3
Bu işi kim yapıyorsa perfosenelce yapıyor bunların hakkından anca emiyet teşkilatı gelir başka çaresi yok

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,503
2,142
113
Dün gece gene hesabıma.girilmis.yatirima.ozel gün sonu eklenen freespinleri çevirmiş kupon yapmış bakiye vardı soğudum amk yemin ederim sogdm

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
2001 liymiş bide.

Muhtemelen lise terk ve bi sikime sap olamamış hayatta bi amacı olmayan bütün gün pc başında dolandırıcılık peşinde olan, hayatında hiç sevgilisi olmamış asosyal yağlı suratlı 100 kg g.tü yağ bağlamış ergenin biridir. Ya da 45-50 kilo vitaminsiz kendini uyanık sanan p.çin biri.

Bunları bulup sağlam bir sopa çekmek şart
HIRSIZ olmuş amn oğlu daha ne sap olacak en karlı yorulmadan tam haysiyetsizlik örneği

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Benim e devlete girmişler ordan ikamet alip payfixe atıp tel degidikligi isteyip icindeki 9 bini kendilerine çekmişler subay soyadlı biri bakalım olay savcılıkta
Kusura bakma da dostum telefon değişikliği için sadece ikamet değil ikamet kimlik on arka kimlikle selfie ve elinde payfix ve günün tarihini yazıp imza attığın kağıt olması lazım

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,503
2,142
113
Gecmis olsun.bu durumlar varken hesapta bakiye birakilirmi kardes
250 geceye bir sallama atarım diye bıraktım uyumusm 2 çekimarasi saat kuralı oldugundan zaten çekmeye yeltenmemis oynamış doymamış freespinleri çevirmiş gene doymamış çocuğu cikanlada kupon yapmış

Moderatör tarafında düzenlendi:

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,044
791
113
%99.9 Urfalilardir.
Nereli olduklarının ne önemi var. Namussuz namussuzdur bir ile bir bölgeye bir ırka dayatmak oradaki herkesin aynı olduğunu ima etmek hoş değil dost..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,230
44,490
113
250 geceye bir sallama atarım diye bıraktım uyumusm 2 çekimarasi saat kuralı oldugundan zaten çekmeye yeltenmemis oynamış doymamış freespinleri çevirmiş gene doymamış amk çocuğu cikanlada kupon yapmış
Kardes aksam benim bu hesap bile patlatildi be baskana kufur etmis benim hesaptan.neyseki baskan hemen ip kontrolu yapip banlamis.sonra biraz ugrastik acildi.ben siteye para yatirinca 10 snde bi sayfayi yeniliyom para gitmismi diye 😁