Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

kan023

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
637
360
63
Nereli olduklarının ne önemi var. Namussuz namussuzdur bir ile bir bölgeye bir ırka dayatmak oradaki herkesin aynı olduğunu ima etmek hoş değil dost..
Bu tip adamlar ordan çıkıyor.genelide öle yoksa 1 kişinin yaptığını bı bölgeye mahal etmem. Bakın araştırılsın adam Urfa'da cikacaktik

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,503
2,142
113
Canın sıkılmıştır geceden beri bakiye yok çekim paylaşım aldım gir oyna

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,503
2,142
113
Girer ar damari patlamis onun.adam forum hesabimi bile caldi ya lan.oyle bi kahpe o adam
Bende gameofbette açık verdi kendini hem paycel hem kendi ibanina çekmeye çalıştı 2 haftadır meil dönüş bekliyorum isim vermiyorlar bir Verse çözülecek kökten

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,578
113
Bende gameofbette açık verdi kendini hem paycel hem kendi ibanina çekmeye çalıştı 2 haftadır meil dönüş bekliyorum isim vermiyorlar bir Verse çözülecek kökten
gameofbet no bonus yaptı beni zamanında kayıp bonusu bile alamıyorum sebebini sordum hile hurda varsa banlayın sadece slot oynuyorum diye kayıp ihtimalini aza indirdiğiniz için dedi şansım yaver gitmiş o dönem 6-7 çekim yaptıydım üst üste kaybetsek sorun yok açıklama yapma konularında sıfır o site hayatta açıklamazlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,230
44,490
113
Vermezler niye vermezler anlamiyorum.babalarini savunur gibi savunuyorlar bu sitelerde adami benim aklim ermiyor.ama bana isim soy isim vermisti benim site.benimkini patlatan bu kahpeydi.

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,503
2,142
113
gameofbet no bonus yaptı beni zamanında kayıp bonusu bile alamıyorum sebebini sordum hile hurda varsa banlayın sadece slot oynuyorum diye kayıp ihtimalini aza indirdiğiniz için dedi şansım yaver gitmiş o dönem 6-7 çekim yaptıydım üst üste kaybetsek sorun yok açıklama yapma konularında sıfır o site hayatta açıklamazlar
Çok şikayet alan büro ama ben çok yüksek çekimler yaptm ben memnundum adamına göre mi yapiolar bilmiyorum tabi isim verene kadar yatrmam daha

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,503
2,142
113
Vermezler niye vermezler anlamiyorum.babalarini savunur gibi savunuyorlar bu sitelerde adami benim aklim ermiyor.ama bana isim soy isim vermisti benim site.benimkini patlatan bu kahpeydi.
O kısmı anlamıyorum bende meil ile döneceğiz inceleyip dediler sanmiyrm daha

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,776
5,578
113
Çok şikayet alan büro ama ben çok yüksek çekimler yaptm ben memnundum adamına göre mi yapiolar bilmiyorum tabi isim verene kadar yatrmam daha
mail adresleri dönüş yapmamıştı canlı destekte bilgi vermiyordu ısrarla bir hafta sonra zar zor öğrendim o kadar yazdıktan sonra hesap et üye ilişkileri berbat sitenin ödeme konusunda sıkıntı yaşamadım zaten mevzu o değil

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
288
143
43
Polisiye kitabı gibi konu tek tek okuom dğnden beri neler olduğunu devamını beklioz bakalım kim katil çıkacak 😁😁😁