Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
296
63
Mehmet erçetin isimli orospu çocuğu hesabıma girip 7k bakiyemi 0 lad 2 aşama aktif olmasına rağmen yaptı bunu

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
296
63
Çekim paylaş yapmayın arkadaslar

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
296
63
Bu şahsı tanıyan var mi

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,011
43,581
113
Var kapı komşumuz aq hayret bişey ya
Dost adam tanıyan derken başına daha önce gelen var mı ya da bu şahıs tarafından benzeri bir mağduriyete uğramış olan var mı diye sormuş ne bu tavır

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,011
43,581
113
Ya çok şey hak ediyor ama sustum
Betcolardan uzaklasmakta yarar var bu sıralar ben nesineye sardım.nesineden oynuyorum bı süredir onun haricinde bir iki sitede daha oynuyorum betco olmayan istersen sana da önerebilirim.en azından başına birdaha böyle bir durum gelme durumu azalır

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
810
296
63
2 aşama aktifken nasıl giriyor

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,011
43,581
113
2 aşama aktifken nasıl giriyor
Dostum bak şimdi ben bunu kendim test ettim biri benim 2 fa aktif etmiş ne alaka bilmiyorum hatta bir konuya yazmıştım piabella da 2 fa aktif etmiş biri sonra canlıya yazdım ve kullanıcı adı isim soyisim doğum tarihi ve TC kimlik numarası biliyorsa 2 fa kaldirtabiliyor he diyeceksin ki bu adam tc nasıl biliyor eğer betco olan çok bilinmeyen b.ktan bir siteye üyeliğin varsa oradan almış olabilir deneme bonusu vs kovaladığın bir dönem olduysa oralardan birinden almış olabilir zaten bu kişiler bu betco sitelerin altyapılarına datalarina hakim kişiler

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,713
1,093
113
Telefon numarasından isim adres herhangibir bilgi çıkarabilecek bir arkadaş varmı yardımcı olsa

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Telefon numarasından isim adres herhangibir bilgi çıkarabilecek bir arkadaş varmı yardımcı olsa
Bende bi panelci no su vardı ama ücret alıyor sanırım beni dolandıranın her şeyini bulmuştu beni bile saymıştı ama ben almadım bilsem ne olacak sanki