Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,794
5,588
113
S.. öyle betcoyu öyle birsey yok siteye kayitli mailden mail istenir kapanmasi icin.. bence bu forma sponsor yada sponsor olmayan betco calisan biri yapıyor
daha üç ay önce 2faya gelen şifreyle giremiyordum bir betco sitesine söyledim giremiyorum şifre gelmiyor diye kimlik no doğum tarihi yazar yazmaz kaldırdı öyle mail onayı falan yok betco siteler içinde atlasbette kaldırılmıyor istesen bile diğerlerinin %98 i kaldırıyor

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,126
4,357
113
@Başkan @Shellac @Daimon benim bi fikrim daha var güvenlik açısından tabi siz daha iyi bilirsiniz sayfada en altta son görülme var veya profile basınca son görülme falan bunuda kaldırsanız fena olmaz biri benim siteye en son nezaman girdiğimi en son hangi sayfada olduğumu görmese

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,312
28,016
113
@Başkan @Shellac @Daimon benim bi fikrim daha var güvenlik açısından tabi siz daha iyi bilirsiniz sayfada en altta son görülme var veya profile basınca son görülme falan bunuda kaldırsanız fena olmaz biri benim siteye en son nezaman girdiğimi en son hangi sayfada olduğumu görmese
Moruk bu senin dediğin 5 yıldır var zaten ayarlardan kendin yapabilirsin

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,376
8,668
113
Her yerde Adamları var çekim paylaş konularından hemen bakıyor potansiyele sitelere ara sıra girerek bakiye varsa çekiyor
Her yerde adamları olmasına gerek yok başlayarakta bitmez çoğu kişinin site ile forum şifreleri aynı olabiliyor siteyi patlatan gelip forumu da patlatır belki dolandırıcılıkla alakası olmayan adamın hesabına girebilirler veya uzun süre aktif olmayan hesapları patlatırlar burada tc onayı da işe yaramayacak sanırım yarın öbürgün şifresi siteyle burada aynı olan hesaplar a atlamaya başlar öç lar