Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Holiganbet 20 TL Telegram Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sahin211211

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
352
49
28
vay arkadas senın mantıgına göre yatırımsız bonus bulanda paylasmasın ben buldum desın bencıl olmayın bu forumun amacı zaten dayıanısma paylasım yapma ögrendıgın bılgıden 20 tlden olursun ama cekılıs var papara 20 kısı dagıtım denılınce en önde gıdersin ayıp size
Sende de pek mantık olduğu söylenemez , adamlar sınırlı sayıda kod verecek ., zaten buraya girebilenlerin çoğu telegramada girebilir , demek istedikleri bu . Herkes bildirim alcak .

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
vay arkadas senın mantıgına göre yatırımsız bonus bulanda paylasmasın ben buldum desın bencıl olmayın bu forumun amacı zaten dayıanısma paylasım yapma ögrendıgın bılgıden 20 tlden olursun ama cekılıs var papara 20 kısı dagıtım denılınce en önde gıdersin ayıp size
Ben bencil biriyim kardeşim burda kaç defa yatimsiz bonus paylaştım hatta çeken bile oldu gelip boş yapma burda aynı şey değil yatitimsiz bonus buluncada paylaşıyorum yatırımlı bonus bulunca da önce kendim demiyorum çekim yaparsam onuda paylaşıyorum ama bu ayrı bişey dün bitmesi gerekiyordu adam gereken sayıya ulaşılamadı deyip iptalde edebilirdi kimse şeyine takmadı takmadiysa almasında o zaman bu kadar basit

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Ben bencil biriyim kardeşim burda kaç defa yatimsiz bonus paylaştım hatta çeken bile oldu gelip boş yapma burda aynı şey değil yatitimsiz bonus buluncada paylaşıyorum yatırımlı bonus bulunca da önce kendim demiyorum çekim yaparsam onuda paylaşıyorum ama bu ayrı bişey dün bitmesi gerekiyordu adam gereken sayıya ulaşılamadı deyip iptalde edebilirdi kimse şeyine takmadı takmadiysa almasında o zaman bu kadar basit
takıp takmama meselesı degıl calısıyoruz 24 saat gıremıyoruz neyse

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
takıp takmama meselesı degıl calısıyoruz 24 saat gıremıyoruz neyse
Kardeşim gir şimdi telegrama abone ol ordan paylaşacaklar işte kaç gündür de konu burda duruyor ne diye burda polemik yaratıyorsun gir telegrama abone ol sende alırsın

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Kardeşim gir şimdi telegrama abone ol ordan paylaşacaklar işte kaç gündür de konu burda duruyor ne diye burda polemik yaratıyorsun gir telegrama abone ol sende alırsın
oldum gelır gelemz paylascam buradan

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
1 kisi 2 kere almazsa kodu herkese yeter zaten

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
Adminler șuna 20 tl tükürsün de çenesi sussun yav ne cahil adam

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
Adminler benim 20 TL için konusmayacagimi biliyordur ne zamandır burdayım ve çoğu muhabbetede katilirim az çok kişiliğimi anlamislardir
aynen karakterinden varoşluk fışkırdigi ortada.kufur forum kurallarina aykiri oldugunu biliyorsunudur umarim.o kadar yurek yediysen edersin zaten

etem06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
175
22
18
twoface lan sana ben 20 tl vereyim sus mantıksız

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
Keşke birinin hakkında yorum yapmadan onu biraz tanımış olsaydın o zaman bu yorumu yapmazdın
o zaman buranin agasi dayisi gibi usluplar takinmadan kibarca uyar insanlari.sitenikln modlari bile buranin sahibi gibi tavir takinmiyor.

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
Kodu paylaşmayın zaten sınırlı beleşciler almasın ben alamazsam fena söverim

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
o zaman buranin agasi dayisi gibi usluplar takinmadan kibarca uyar insanlari.sitenikln modlari bile buranin sahibi gibi tavir takinmiyor.
Sen bence yorumları baştan oku ona göre yorum yaz ne anlatmak istediğimi anla ona göre yorum yaz bu kod dün verilecekti normalde ama kimse bir haftadır nerdeyse hiç aldırmadı ama 3k olunca kodu almak için nasıl artıyor bakıyormusun telegram takipçisi 3224 oldu iki gündür 700 kişi için bugüne attılar paylaşılmasın tabiki çünkü iki gündür umrunda olmayanlar almasın kodu bu kadar basit

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
Aksam bultenindeki 19-20 maclari bitince paylaşırlar bence.bülten genişken herkes tamamlar çevrimi

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,690
425
83
Kimse yanlış anlamasın ama kod paylaşımı yapmayın almak isteyen telegram a üye olsun göremiycez geç farketcez bizim hakkımız yenmesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...