Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Hollanda & Fransa Şike Kokusu

habisrwy

.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,488
3,264
113
Gol ofsayt olsun Fransada griezmanin kaçırdıkları...
sorma depay ikidir serbest vuruş kullancak 3+3 dk piç oldu sadece burdan giden dakika bu 35dknın vara baktılar vs 15dk rahat durdu pyun +4 verir geçerler

yasyn55

55
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,988
3,489
113
Afrika tosbağası yedek yoksa gol olurdu maçta

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
367
346
63
üstçüler maçta gol çıkmayınca şike demeye başladı.kardeşim halı saha maçı değil hollanda fransa maçı bu biraz top oynadıysanız amatör kümede falan bu maçın normal seyrinde gittiğini anlarsınız ha beraberlik ikisinide memnun eder ama yakaladılar mı affetmezler
Bro ben kaçan pozisyonlardan dolayı diyorum

habisrwy

.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,488
3,264
113
40dknın 15dksı oyun durdu depay 2-3 kere serbest vuruş ayağına + vara vs baktılar kaleciler avel avel bekliyor topu oyuna sokarken +4 uzatma verir geçerler

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,356
3,491
113
Dünkü İspanya maçı farksızmı sanki İspanya yoksa 3-4 dağıtırdı italyayı aşırı şike dönüyor dün sadece 90 da 2 tane karşı karşıya kaçırdı iyi şikeye bağlanmış euro 2024

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
367
346
63
ne kadar embesil herif var toplandı konuda aga tamam birader en çok siz anliyonuz futboldan siz dahisiniz biz bu maça şike olabilir dedik diye futbol cahiliyiz tamam

balalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,826
1,100
113
Hollanda'nın iptal edilen gole bak maç başından beri Fransani kaçırdığı pozisyonlar falan şike kokusu veriyor acayip bana ya
Onu geçtim mbappe yedek bu nasıl bir strateji nasıl bir oyun tarzı kulübeden mı gol atacak turnuvanın en pahalı topçusu

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
367
346
63
Dünkü İspanya maçı farksızmı sanki İspanya yoksa 3-4 dağıtırdı italyayı aşırı şike dönüyor dün sadece 90 da 2 tane karşı karşıya kaçırdı iyi şikeye bağlanmış euro 2024
Aa öyle deme kardeşim gladio adlı bı arkadaş sana ağlak der şimdi 😃

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,244
1,404
113
iyice boş boş dolustunuz buraya kardeşim sence alt üst bitmesi mi sıkıntı burada maçın kaçan pozisyonlardan bahsediyoruz boş boş konusucaksaniz gelme konuya uza birader
Açtığın başlığa iyi bak iyi oku ve okuduğunu anla . Sonra da otur ağla 🤣

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,602
21,228
113
ne kadar embesil herif var toplandı konuda aga tamam birader en çok siz anliyonuz futboldan siz dahisiniz biz bu maça şike olabilir dedik diye futbol cahiliyiz tamam
Moruk ofsaytı şikaye bağlıyosun ne dicez sana filozof mu