Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Hollanda & Fransa Şike Kokusu

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,201
3,966
113
dostum.haklisin kural oyle diuor ama o futbolcu olmasada zaten uzanamicakti zaten
Yok dikkat edersen topun uzerinden atlar gibi bir hamle yapiyor,kaleci atlamak ya da atlamak arasinda kaliyor o perdeleme yapinca topa.yakalayabilir ya da yakalayamaz ona bakmaz kural.topla kalecinin arasinda perdeleme yapip yapmadigina bakacaksın

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,788
1,459
113
şike mike yok. turnuvada illa sıfır sıfır beraberlik olacaktı. gayettte ofansif oynadı iki takımda. ama denk güçler işte. dün ispanya italya dünyalar kaçtı maç 1-0 bitti. bundan sonra ölümüne puana ihtiyacı olan takımların maçları üst olur. diğer türlü al gülüm ver gülüm.

habisrwy

hayat bitti
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,417
3,243
113
Yok dikkat edersen topun uzerinden atlar gibi bir hamle yapiyor,kaleci atlamak ya da atlamak arasinda kaliyor o perdeleme yapinca topa.yakalayabilir ya da yakalayamaz ona bakmaz kural.topla kalecinin arasinda perdeleme yapip yapmadigina bakacaksın
ya yok ofsayt zaten o pozisyonda benim anlamadığım ikinci yarı maç 15dk durdu +5 verip bitrdi hakem

Zagros13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,028
357
83
beyler """ konu dışı """ama poco cihaz var bende birden bire parlaklık fulleniyor kendi kendine gözüme öyle bir çarpıyorki parçalıcam en son telefonu varmı aynı sorunu yaşayan
Otomatik parlaklık açıkmı

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,788
1,459
113
şike mike yok. turnuvada illa sıfır sıfır beraberlik olacaktı. gayettte ofansif oynadı iki takımda. ama denk güçler işte. dün ispanya italya dünyalar kaçtı maç 1-0 bitti. bundan sonra ölümüne puana ihtiyacı olan takımların maçları üst olur. diğer türlü al gülüm ver gülüm.
ben bu maça ilk yarı gol olmaz dedim. sonra ikinci yarı yine gol olmaz dedim. hiç şike falan demedim. yani her maça üst taraf oynanmaz. şike nasıl olur. fransa grup birinciliğini garantiler yedek kadroyla çıkar maça. o zaman dersin.

Alican57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
651
386
63
Griezmann’ı bedava verseler takıma almam bizim arda güler hepsinden daha kaliteli, o rabiot eşeği vuracağı yerde pas veriyo zaten şımarık beceriksiz bunlar, mbappe oynamıyosa keyifsiz saçma sapan fransa her zaman

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,201
3,966
113
ya yok ofsayt zaten o pozisyonda benim anlamadığım ikinci yarı maç 15dk durdu +5 verip bitrdi hakem
Evet uzatma az verildi.ilginc bir maçtı.Türk olmamla ilgisi yok ama en zevkli maç Türkiye gürcistan maçıydı goller filan harikaydı.Bitmis tüm takımlar ingilteresi,belcikasi,polonyasi,fransası.Final almanya türkiye olur gibi

tanergrsu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,385
1,979
113
Hollanda liglerinde bu sene o kadar soğudum ki bunlar yuzde yuz yapıyordur şike Fransa zaten hep böyle ingilizler de aynı şekil bunlar kansız

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,326
1,612
113
Adam dokunmadiki ofsayt diyor üstelik 4 dakika izledi neyini izlediyse artık bu hakem ingiltere liginide maf etti

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,543
22,269
113
Evet uzatma az verildi.ilginc bir maçtı.Türk olmamla ilgisi yok ama en zevkli maç Türkiye gürcistan maçıydı goller filan harikaydı.Bitmis tüm takımlar ingilteresi,belcikasi,polonyasi,fransası.Final almanya türkiye olur gibi
İspanya ne italyaya ne hırvatistana top oynatmadı dost yamalla williams sağlı sollu cuk oturmuş almanlarla ispanyollar erken eşleşme olmazsa yürür

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,862
3,566
113
17bin için bekledim bozdurma ya 5k veriyor du bozmadım Fransa yener diye başını aldık
O griezman ile rabiot köpeğinin 7 sülalesini
IMG_20240622_002926.jpg

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
863
113
Güçlü olanın kaybetmesi hakem için de zordur o yüzden hakemler de yorumlarını genelde güçten yana kullanır. Alışık insan davranışları..
Mesela bizim bir karabük maçı vardı hakem penaltı vermişti alakası yok ama takım dandikti, hakem de bizi eziyordu
Ama şimdi biz güçlüyüz hakemler genelde bizim lehimize karar veriyor.

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,368
113
Rabiot un futbolcu olduğu bu dünyada diyecek birsey bulamıyorum
İyi dedin. Elemanı juvede, pariste, milli takımda izliyorum. Yani tamam hiçbirimiz oyunu okuma konusunda profesyonel değiliz ama bu elemanın büyük bir artisini göremiyorum ne defansif ne ofansif

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,253
5,323
113
yok kapalı ya telefonda sorun var heralde cihazda yeni hakbuki birden bire fulleniyor gözüme cam sokuyorlar sanki o derece acıtıyor
Yazılım hatası vardır aldığın yere bir danış bende de vardı eskiden öyle bir telefon ekran parlaklık sorunu yazılımla düzelmişti

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,256
848
113
Bu hakemin olduğu yerde ibnelik vardır dikkat edin nerde şaibeli maç varsa hep bunda şaşmaz. Tansu gürsel gibi bunu görünce kaçın

habisrwy

hayat bitti
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,417
3,243
113
Yazılım hatası vardır aldığın yere bir danış bende de vardı eskiden öyle bir telefon ekran parlaklık sorunu yazılımla düzelmişti
güncelleme yaptım 1ay evvel güncellemeden önce hiç olmuyordu son 1 haftadır sık sık olmaya başladı