Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hukuk Konularından Anlayan Var Mı ?

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Arkadaşlar işlemediğim bi suçtan dolayı arama kararıyla jandarmalar evime geldi bilgisayar telefon flasbellegime el koydu 5 aydır ses seda çıkmadı dilekçe verip kopyasını aldırıp bu cihazları alabiliyormusum aranızda bu konulardan anlayan dilekçe yazmama yardımcı olacak birisi varmı

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
geçmiş olsun itham edilen suç ne dostum

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
bu konuda bilgisi olan varmı hala bir cevap alamadım adliyeden soruşturma surecindeymis hala 9 ay oldu nerdeyse belirli bi süresi yokmu bu soruşturmanın telefonu ve bilgisayarı nasıl geri alırım

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
bu konuda bilgisi olan varmı hala bir cevap alamadım adliyeden soruşturma surecindeymis hala 9 ay oldu nerdeyse belirli bi süresi yokmu bu soruşturmanın telefonu ve bilgisayarı nasıl geri alırım
Belirli bi süresi yok olay ne zman biter dosya kapanırsa o zman benim biladerim cezaevinde yattı 1 ay telefon poliste üstünden 1 sene geçti hala alamadık dosya kapanmadigi icin

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
El insaf ne bu Adalet sistemi ne kadar bozuk bu ülkede 2 yıl oldu herhangi bi ilerleme yok telefon ve bilgisayara el koydular resmen bı suç olsa şimdiye çıkardı zaten benim bu olayı şikayet edeceğim bı yer varmı

asmceylan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
89
28
Arkadaşlar işlemediğim bi suçtan dolayı arama kararıyla jandarmalar evime geldi bilgisayar telefon flasbellegime el koydu 5 aydır ses seda çıkmadı dilekçe verip kopyasını aldırıp bu cihazları alabiliyormusum aranızda bu konulardan anlayan dilekçe yazmama yardımcı olacak birisi varmı
Taciz değildir. Para mı aklandı. Fetö operasyonlarından mı el konuldu merak ettim. 2yıldır sonuçlanmadıysa fetödür avukata gidip akıl danışsan 500 tutar tel pc daha fazla eder

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
El insaf ne bu Adalet sistemi ne kadar bozuk bu ülkede 2 yıl oldu herhangi bi ilerleme yok telefon ve bilgisayara el koydular resmen bı suç olsa şimdiye çıkardı zaten benim bu olayı şikayet edeceğim bı yer varmı
Adalet ve bu ülke diyince bi gülme geldi reyis kusura bakma

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Taciz değildir. Para mı aklandı. Fetö operasyonlarından mı el konuldu merak ettim. 2yıldır sonuçlanmadıysa fetödür avukata gidip akıl danışsan 500 tutar tel pc daha fazla eder
Avukata gittim dostum yapacak birşey yok bekleyecek diyor emin ol ortada suç bile yok

asmceylan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
89
28
Ya incel2n2cek cihaz çok fazladır sıra gelmemiştir yada maddi cezaya çevirip orsan tahsil etmişlerdir bile :)

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
vallahi kral ben vazgeçtim onlardan artık 5 yıl oldu hala gelmedi cihazlar . kaldıklarınıda düşünmüyorum bu saate kadar . Allah bilir hangi depoda atıl durumda

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,176
839
113
zaten yeterli zeka olaydı diske el koyarlardı komple pcyi mi götürdüler kucaklayıp... power kablosunu unutup çalıştıramamış olmasınlar 2 yıldır.... o sebepten beklemiyesin!

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Hapse girdikten sonra koğuş arkadaşlarına: "bana iftira attılar gardaş" diyen tipler gibi olmuş yazı :)

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,176
839
113
Zaten m. kritik casuslar, ajanlar keko gibi evde pcde saklıyor herşeyi... hatta masaüstüne kısayol açıyolar direk. bizimkilerde el koyup 3 yılda çözüyor olayı 😒