Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Dosyası Hk.

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,043
2,779
113
benim krediden icra yok araba kiraladım pert ettim adamın arabasını daha sonra icraya verdi 2-3 ay maastan falan kestiler ama daha sonra cimere sikeyet ettim ve geri aldim senin bu konuda yapcan sey uyaptan takip etmek
Takip ediyorum şimdi dost işyeri ayın 1 inde maaşımdan 5.091 tl kesti ama avukata 15in de yatacak diyor ne alaka anlamadım

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Haciz evraginda kesinlesen tutar var ordan dusuyor kesildikce ordan dusuyor uyaptan taip edersin.takip et bazen isyeri bittigi zamani kaciriyor yada unutuyorlar veya icradan bildirilmiyor fazladan bir ay daha kesip yolluyor icra dairesine.basima geldi yani sonra gidiyorsun icra mudurulugune dilekce verip iade aliyorsun ugras babam ugras

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,627
5,632
113
Evet uyaptan baktım normal borç 42 k avukat felan derken 57 k yazıyor borç
doğrudur hepsi içindedir harici para kesemezler maksimum dosya kapatma masrafı için bağlı olduğun icraya 10 lira yatırıp kapatıyorsun ve hacizleri kaldırıyorsun takip etmene gerek yok eksik alırlar ama fazla almaya yürekleri yetmez

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,043
2,779
113
doğrudur hepsi içindedir harici para kesemezler maksimum dosya kapatma masrafı için bağlı olduğun icraya 10 lira yatırıp kapatıyorsun ve hacizleri kaldırıyorsun takip etmene gerek yok eksik alırlar ama fazla almaya yürekleri yetmez
Yani artık her ay 5 k aldıklarında borçtan düşüyorlar degilmi dost inşallah bu avukatın dedigi olmaz ödemediğin her ay 3.500 tl faiz işler dedi

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Bazen isyeri borcun bittigini atlayabiliyor unutuyorlar kaciriyorlar mesela benim bir kere 4 taksitte bitiyordu normalde ben bitti sandim bi baktim bi taksit daha kesilmis diger ay.hemen.gittim icraya dilekce verdim aldim geri

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Yani artık her ay 5 k aldıklarında borçtan düşüyorlar degilmi dost inşallah bu avukatın dedigi olmaz ödemediğin her ay 3.500 tl faiz işler dedi
Avukat birdaha boyle soylerse hasktr ordan diyebilirsin😀 dosyadan kesinlesmis tutar toplam o kdar kesilcek bittiginde komple bitmis olacak

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
O sana bilerek boyle yapiyor ki ugrasmak istemiyor bir an once ne koparsam korkutarak ona bakiyor heey yavrum heey 21 dosya kapatttim iyi bilirim bu hukuk burolarinda calisanlarin cigerlerini😀

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,043
2,779
113
Avukat birdaha boyle soylerse hasktr ordan diyebilirsin😀 dosyadan kesinlesmis tutar toplam o kdar kesilcek bittiginde komple bitmis olacak
Uyapta 57 k yazıyor avukat herşey içinde yani ekstra ekleme olmaz degilmi artık her ay maaştan kesildigin de 57 k dan düşecek mi kusura bakmayın beyler ilk defa icralık oldum anlamıyorum da

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,043
2,779
113
O sana bilerek boyle yapiyor ki ugrasmak istemiyor bir an once ne koparsam korkutarak ona bakiyor heey yavrum heey 21 dosya kapatttim iyi bilirim bu hukuk burolarinda calisanlarin cigerlerini😀
Valla dost rahatlattın beni teşekkür ederim ne bileyim her ay 3.500 tl faiz işler deyince korktum yani açıkcası

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Bir keresinde aradi adam bende sicakta calisiyorum daralmisim zaten aq yok diyor para yatir yatirmazsan saat 3 de kamyonla evine geliyoruz oylemi dedim bekle dedim 1 daka para bulacam sandi 😀 dedim ben izin aldim isyerinden eve geciyorum bekliyirum 😀 tamam dedi telefonu kapatti sat 3 oldu 4/5/6 ariyorum acan yok😀

Safa1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
158
219
43
Hocam eve geldilermi bendede ayni durum varda gelecz diyip durutorlar daha gelmediler

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,627
5,632
113
göz korkutuyorlar konuştuğun da avukat değil ezberden konuşan çalışanlar seni aradıkları zaman ses kaydı alıyorum avukat harici görüşme istemiyorum yoksa savcılığa şikayette bulunurum de anlar onlar

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,043
2,779
113
göz korkutuyorlar konuştuğun da avukat değil ezberden konuşan çalışanlar seni aradıkları zaman ses kaydı alıyorum avukat harici görüşme istemiyorum yoksa savcılığa şikayette bulunurum de anlar onlar
Tamam dost teşekkür ederim bilgi verdigin için

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,627
5,632
113
Hocam eve geldilermi bendede ayni durum varda gelecz diyip durutorlar daha gelmediler
gelemezler maçaları yemez bununla sadece işte kolu komşuya rezil oluruz düşüncesini empoze etmeye çalışıyorlar seni arayan oldu mu savcılığa şikayet edeceğim taciz ve tehdit ediyorsunuz diye söyle konuşmalarına izin verme icradan korkmayın malın mülkün varsa icra koyabilirler veya sigortalı çalışan isen maaşının 1/4 üne icra koyabilirler harici kralı da gelse bi bok yapamaz