Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
801
412
63
Evde 10 yıl oturursan kiracı olarak ev sahibi 10.yilin sonunda gerekce sunmadan çıkarabilir diğer türlü istediği kadar sözleşmenin bitsin noterden sözleşme yapmadıysan kira sözleşmesinin bitmesi birseyi değiştirmez savcılığa git direk ,şuan hersey kiracilardan yana ,bizim üst katta adak Saray gibi evde 3000 e oturuyor evsahibi çıkarmıyor mahkeme mahkem3 ugrasiyir hepnred

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
Evde 10 yıl oturursan kiracı olarak ev sahibi 10.yilin sonunda gerekce sunmadan çıkarabilir diğer türlü istediği kadar sözleşmenin bitsin noterden sözleşme yapmadıysan kira sözleşmesinin bitmesi birseyi değiştirmez savcılığa git direk ,şuan hersey kiracilardan yana ,bizim üst katta adak Saray gibi evde 3000 e oturuyor evsahibi çıkarmıyor mahkeme mahkem3 ugrasiyir hepnred
Teşekürler dost bilgi için. Salı gününe bende karşı ataklara baslicam Allah'ın izniyle :D

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
Ske ske çıkmak gerekiyor dost kısacası. Biraz süre tanıdı yalvar yakar. Haldir haldir ev arıyorum şuan için

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
benim ev sahibi de tam şerefsiz 1 yıl elden aldı kirayı 2. sene dedim elden olmuyor ibandan atıcam ibandan atıyorum 1 senedir rastgele icra dosyalarına bakarken gördüm ilk 1 sene elden verdiğim kiraları vermedi demiş icra açmış bu gidişle katil olucaz

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
Kime yalvardın kim geldi nededıler
Kimse gelmedi dost. Gittim tebligatı aldım muhtarlıktan. Uyaptan falan baktım mahkemede itiraz kararimin olmadığına okeylemis. Ev sahibiyle görüştüm bı ev buldum anlaştım ama bana taşınma toplanma vesaire bı 5/10 gün daha müsaade ette öyle icra polis rezillik cikmasin hiç dedim. Bir şekil insafa geldi ev ariyom şimdi dost suanlik gelismeler bunlar

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
benim ev sahibi de tam şerefsiz 1 yıl elden aldı kirayı 2. sene dedim elden olmuyor ibandan atıcam ibandan atıyorum 1 senedir rastgele icra dosyalarına bakarken gördüm ilk 1 sene elden verdiğim kiraları vermedi demiş icra açmış bu gidişle katil olucaz
Yav bu insanoğlu para uğruna gerçekten her şeyi yapabilcek potansiyele erişmiş artık. Kimsede ne vicdan ne Allah korkusu ne iyi niyet kalmamış. Önünde dostu gtunu dönse ona saplamak için yer arar olmuş. Allah herkese yardım etsin art niyetli insanlarla yolunu kesistirmesin inşallah. Herkesin hakkında hayırlısı

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,374
113
Orospuuuuuuuuu çocuğu bak senin yerinde olsam çıkmadan songun ona iyi davran haklısın abi de seninde kendine göre sıkıntıların varde ve bisekilde eve çağir sonra ver küsküyü ev geldi bana saldırdı küfürlu konuştu dersin bence yap ben olsam yemin ederim affetmem gelçi ben direk dalarım sonunu düşünmem piç bbak ya

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,374
113
Yav bu insanoğlu para uğruna gerçekten her şeyi yapabilcek potansiyele erişmiş artık. Kimsede ne vicdan ne Allah korkusu ne iyi niyet kalmamış. Önünde dostu gtunu dönse ona saplamak için yer arar olmuş. Allah herkese yardım etsin art niyetli insanlarla yolunu kesistirmesin inşallah. Herkesin hakkında hayırlısı
Bence çıkma mahkemeye kalsın uğraş o piçle ah ah ben olucam senin yerine mah yerinden oynar yemin ederim

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,374
113
Kimse gelmedi dost. Gittim tebligatı aldım muhtarlıktan. Uyaptan falan baktım mahkemede itiraz kararimin olmadığına okeylemis. Ev sahibiyle görüştüm bı ev buldum anlaştım ama bana taşınma toplanma vesaire bı 5/10 gün daha müsaade ette öyle icra polis rezillik cikmasin hiç dedim. Bir şekil insafa geldi ev ariyom şimdi dost suanlik gelismeler bunlar
Sen nerede oturuyorsun

islemhatasi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
109
65
28
Sen kendini ev sahibi yerine koy. Ev sahibi de buradan gelecek parayla geçimine katkınsağlıuor. Ev almış birikim yapmış kalkıp ta yabancıya 3kuruşa kiraya vermek mantıklı mı?

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,374
113
Sen kendini ev sahibi yerine koy. Ev sahibi de buradan gelecek parayla geçimine katkınsağlıuor. Ev almış birikim yapmış kalkıp ta yabancıya 3kuruşa kiraya vermek mantıklı mı?
Kirayı senmi alıyorsun kanki 3 kuruş oldugunu nereden biliyorsun asgarı ücret 17bin onuda biliyormusun

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,694
1,397
113
Bu nasıl mantık anlamadım ama kirasını günü gunune alıyor. Asil benim olmayacak bı daireye sadece içinde yatıp uyuyabilmek için her ay kira ödemem ne kadar mantıklı? O 3 sene sıkıyor kendini ömür boyu kira alıyor ben omur boyu kira ödüyorum hiç bir şeye sahip olmuyorum bu nasıl bı mantık hacim ya valla bu kafayla bu zamana iyi gelmişsin bence