Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,374
113
Bu nasıl mantık anlamadım ama kirasını günü gunune alıyor. Asil benim olmayacak bı daireye sadece içinde yatıp uyuyabilmek için her ay kira ödemem ne kadar mantıklı? O 3 sene sıkıyor kendini ömür boyu kira alıyor ben omur boyu kira ödüyorum hiç bir şeye sahip olmuyorum bu nasıl bı mantık hacim ya valla bu kafayla bu zamana iyi gelmişsin bence
Bu arkadaşın da kğracıyla bi derdi var kesin 10 k kirayı 25k mı olsun istiyorlar anlamadım

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,466
1,374
113
Bu nasıl mantık anlamadım ama kirasını günü gunune alıyor. Asil benim olmayacak bı daireye sadece içinde yatıp uyuyabilmek için her ay kira ödemem ne kadar mantıklı? O 3 sene sıkıyor kendini ömür boyu kira alıyor ben omur boyu kira ödüyorum hiç bir şeye sahip olmuyorum bu nasıl bı mantık hacim ya valla bu kafayla bu zamana iyi gelmişsin bence
Bizdede 2 daire var 2 kiracı var birinden 5 bin diğerınden 6 bin kira alıyoruz okullar açıldığında ramazan da ve kurbanda kesinlikle kira alınmaz hatta adam kurbanda yatırmış bizi aramadı diye geri anında iade ettik demem oki am parasının hiç para bizim için

islemhatasi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
109
65
28
Valla ben iyi gelmişim de sen gelememişsim. Yoksa ev sahibi olurdun geçmiş olsun.

islemhatasi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
109
65
28
Bu arkadaşın da kğracıyla bi derdi var kesin 10 k kirayı 25k mı olsun istiyorlar anlamadım
Yoo hiç derdim yok yasal sınırlarda kiraları arttırıyorum. Ancak kontrat bitmiş davayı kazanmış neyin mücadelesi bu? İzmir de 25bin emsal kirası olan dairelerimi 6bine veremem kusura bakma. Sen vrriyorsan sana afiyet olsun. Ev sahibi filan olduğuna da inanmıyorum 20yaşında ya var ya yoksun kelimelerden belli dünkü bebe....

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Orospuuuuuuuuu çocuğu bak senin yerinde olsam çıkmadan songun ona iyi davran haklısın abi de seninde kendine göre sıkıntıların varde ve bisekilde eve çağir sonra ver küsküyü ev geldi bana saldırdı küfürlu konuştu dersin bence yap ben olsam yemin ederim affetmem gelçi ben direk dalarım sonunu düşünmem piç bbak ya
onu da yaptı videosu var zaten eve zorla giriyor küfür ediyor kadın diye elimi kaldırmıyorum da bu kadarı da fazla

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,226
561
113
Ev sahibi de haklı bir yandan kontrat bitmis adam daha yüksek kira almak istiyor sonuc olarak mülk onun, parasını verip almış adam degerlendirmek istiyor. Hukiki hakkini da kullanmis. Sen adamin sahip olduğu evi daha da kendi evin gibi kullanmak istiyorsun.
Birazda onun gözünden bak bence.
İtiraz vs boş iş çünkü geç kalmissin aradan 2 ay geçmiş kralı itiraz hakkı sunmaz sana. Acı ama gerçek yani kusura bakma, borç vs toplamaya bak yeni ev bul kendine knk