Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
Doğru diyorsun. Belki başından bu tip bı olay geçen birileri vardır diye buraya da bir yazilayim dedim de durum hiç iç açıcı değil dost :D
Ya kardeşim durmuş diye arkadaşım vardı oda kirayı ödemedi ev sahibine kıra borcu vardı mahkeme kararı ile evi boşalmadı ve para cezası aldı demem oki sen kimseye zararın yoksa uyuşturucu sahte para AP içinde kavga görültü felan yoksa bibok olmaz ama o evden çıkmak zorundasın çıkmasan hapis cezası gelir hapis yatmasın çünki paraya çeviriyorlar benim demek istediğim bu bi saatir

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
En kral adam sana dava açsa ölüsü en az 6 ay sonra olur 1 ay ne ak 85 m luk ülkede tek sen mi varsın bide önemsiz mahkeme ağır ceza değil bisey değil
İşte tek sorun kontratim bitmiş olması ve tebligattan haberim olmaması

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Ya kardeşim durmuş diye arkadaşım vardı oda kirayı ödemedi ev sahibine kıra borcu vardı mahkeme kararı ile evi boşalmadı ve para cezası aldı demem oki sen kimseye zararın yoksa uyuşturucu sahte para AP içinde kavga görültü felan yoksa bibok olmaz ama o evden çıkmak zorundasın çıkmasan hapis cezası gelir hapis yatmasın çünki paraya çeviriyorlar benim demek istediğim bu bi saatir
Anladım dost teşekkür ederim sana ve yorum yapan tüm arkadaşlara sağolun

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Yarın ola hayrola alalım bı kağıdı
Aynen sen baska yorumlara bakma yarin tebligati gerci yarin 15 temmuz tatil sali gunu tebligati al tarihe dikkat et sonra bi avukat falan ayarla artik süreç soyle oluyor tahliye kararina itiraz davasi açıyorsun ama 3 aylik olmasi gerekli kirayi icra dairesine ystiriyorsun ondan sonrasini ev sahibin düşünsün istinaf sureci öyle kısa sürmüyor en az 1.5 2 yil mahkeme kararini beklemek zorunda ev sahibin ihmal etme cakal ev sahibin göt olsun hem de

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,731
6,906
113
Günü gününe hepsi banka aracılığıyla ödendi kiralar dost
Ev sahibiyle doğru düzgün irtibatın yok anlaşılan 2,3 ay önce arayıp sorman lazımdı evden cik deseydi şimdiye kadar bir çare bulurdun ihmalin büyük şahsen ben 2,3 ay kala arıyorum soruyorum oturmaya devam edin derse tamam ama kiraya vermiyorum derse zamanında ev para ayarlıyorum cikiyorum ihmale gelmez bu iş onlarda kendince haklı

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
Ev sahibi bizide cıkarmak istiyodu ucuk bir rakam söyledi kabul etmedik sonrasınd dümenden evi birine sattı biz oturken oda aradı cıkın ben gelicem hesabı bizde cıkmıyoruz dedik ocakta mahkemeye vermisti 4 gün sonra mahkeme var bakalım nolcak senin mahkeme süren cok kısıtlı bi ipnelik var onda
Benim başıma geldi bu olay mahkeme dediki sen biliyordun bu evi satın alırken içinde kiracı olduğunu evi satın alırken kğracıyı kabul etmiş oluyor bibok yğyemez sonunda anlaşamassanız mahkeme kararıyla çıkartır oda kaçyıl sürer kim bilir

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Bu fotoda sözleşme bittiği halde evden çıkılmaması yazıyor ya dost ondan dedim
Kral kontrat bitsede birsey degismez otomatik uzar o sen herhsngi bi tahliye dilekcesi falan imzakamadiysan sen dediklerimi yap en az 1.5 yil daha oturursun hicbirsey yapamaz kanunlar kiracilarin yaninda bu durumlarda

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
32,706
25,887
113
Benim başıma geldi bu olay mahkeme dediki sen biliyordun bu evi satın alırken içinde kiracı olduğunu evi satın alırken kğracıyı kabul etmiş oluyor bibok yğyemez sonunda anlaşamassanız mahkeme kararıyla çıkartır oda kaçyıl sürer kim bilir
3 gün sonra mahkeme var işte kanka bakalım

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
Arkadaşlar s.a. cümleten iyi forumlar herkese. Yaklaşık iki senedir kaldığım evimde kontratim son buldu. Kirasını günü gününe odedigim Ev sahibim beni mahkemeye vermiş çıkmam için geçen gün icra memuruyla avukat geldi kapıya 10 gün süreniz var diyerek. Tahliye kararı cikartmislar bana herhangi bir tebligat gelmedi daha doğrusu gelmiş ve muhtarlığa gitmiş herhangi bi aranma yoluyla bilgide geçilmedi. Adam Nuh diyor peygamber demiyor nasıl bir yol izleyebilirim bu konuyla ilgili bir fikri veya basından bu tip bı olay geçmiş arkadaslarin yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler. Yaklaşık 7 günüm kaldı sokağa atcaklar bizi aq.
Burası yerimi, biz ne bilelim avukata sor diyecek arkadaşlara diyeceğim şu ki avukata danisacak para olsa gidip eşyamı taşır başka ev tutarım lutfen gereksiz yorum yapmayalım rica ediyorum
kardeşim geçmiş olsun maalesef tahliye emri geldiyse günü dolduğunda polis zoruyla çıkartıyorlar evden yapabileceğin bişey yok diye biliyorum

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,984
1,810
113
3 gün sonra mahkeme var işte kanka bakalım
Valla ben evsahibinde 2019 5 k para aldım 4 aylık kira vermedim yeterki çık nakliye paranı ben verıcem kiralarda istemıyorum dedi çünki gavat 1000 TL ben veriyordum benden sonra 2500 yapmiş oyuzden çıkarttı ama ben aldım alacağımı

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Muhtardaki ihbar neden sana zamanında ulasmadi

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Kardeşim kimse seni evinden atamaz mahkeme kararı olsa bile, ki mahkeme böyle oldu bitti iş yapamaz böyle bir hüküm veremez, bir üst mahkemeye gitme kararı bozma hakkın var, pes etme kanuni yoldan sonuna kadar git, her gelişmeyi takip et.Bu kadar !!!!

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
Yanliş biliyorsun
neyi yanlış biliyorum adamı yanlış yönlendirmeyin birader kesinleşmiş mahkeme kararıyla icra memurları gelmiş 10 gün süre vermişler ne yapacak bu adam başkasının evinde zorlamı oturacak bizzat başıma gelmiş olay boşuna adamı avukat sıkıntısına sokmayın tebliğ edilmiş karar kesinleşmiş o evi 10 gün içinde terketmek zorunda terketmezse polis zoruyla gelip çıkarırlar yalan yanlış bilgi vermeyinde adam bi yoluna oluruna baksın

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
Kardeşim kimse seni evinden atamaz mahkeme kararı olsa bile, ki mahkeme böyle oldu bitti iş yapamaz böyle bir hüküm veremez, bir üst mahkemeye gitme kararı bozma hakkın var, pes etme kanuni yoldan sonuna kadar git, her gelişmeyi takip et.Bu kadar !!!!
kardeşim ev bu adamın değil kiracı