Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Yoluyla Evden Çıkartma

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Kardeşim kimse seni evinden atamaz mahkeme kararı olsa bile, ki mahkeme böyle oldu bitti iş yapamaz böyle bir hüküm veremez, bir üst mahkemeye gitme kararı bozma hakkın var, pes etme kanuni yoldan sonuna kadar git, her gelişmeyi takip et.Bu kadar !!!!
Banada okadar kolay gelmiyor sokağa atmaları fakat avukatın yanında icra memurlarida vardı o yüzden kafamı kurcaladi çok

Pepe61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
994
170
43
Banada okadar kolay gelmiyor sokağa atmaları fakat avukatın yanında icra memurlarida vardı o yüzden kafamı kurcaladi çok
İcra memuru ne alaka mq icralık ne işin var herneyse senin şuan ev bakman lazım hiç yoksa 1 ay süre iste yeni ev bulmak falan filan sen ev sahibiyle konuş iyi bir dilde çıkıcam de ev bulmam falan 1 ay süre iste dost

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,004
1,818
113
Daha yeni yaklaşık 2 hafta olmadı bile ev sabıbı gel konuşalım dedi gittim 5 k kirayı 15 k istedı bende yemin edrim ki direk yüzüne şunu dedim sana %65 zam buda devlet kararı oda 8500 felan yapar dedim fazla kafamı attırma beni tehdit etme dedım sana 10 bin kabul ediyor usun dedim etmiyorsan %65 dedim yada mahkemeye git dedim oda bana aynen şunu şöyleydi bu iş mahkemeye kalırsa bunun sonu gelmez oda bilşyor 10k kabul ettı hemen tuttum kolundan kontrat yaptım

tightagressive

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
162
66
28
Adamın evini mi gasp edeceksiniz yorumlara bak sözleşmesi bitmiş tabiki çıkacaksın evden veya ev sahibiyle anlaş zam yapın yeni kontrat imzala

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Muhtardaki ihbar neden sana zamanında ulasmadi
Valla kapıya gelmiş evde yoktum herhalde muhtemelen kagt astılar fakat o kağıdı ya biri söktü ya ben farketmedim kağıt falan görmedim asla. Avukattan öğrendim tebligat yollandigini uyapa bakınca dosyayı gördüm

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,004
1,818
113
Onlar yazar çizer belgeler mahkemeye sunar okadar bak şöyle düşün adamın pisikolojık sorunları var diyelim ailevi gecım sıkıntı felan çıkardı o sinirle mumurları sıktı işte oyuzden hersey mahkeme ile çözülür çıkmasa da para cezası yer karardan sonra çıkmadığı hergun için devlet para öder cüzi miktar

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Adamın evini mi gasp edeceksiniz yorumlara bak sözleşmesi bitmiş tabiki çıkacaksın evden veya ev sahibiyle anlaş zam yapın yeni kontrat imzala
Gasp etmiyoruz dostum bu nasıl yorum ev sahibi sensin haberim mi yok? Konuyu okumadın sanırım tam olarak. Bu şekilde konusmamistik zorla oturuyormuşuz gibi bizi mahkemeye vermiş problem bu

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
Ilk yaptigi kontrati kiraci bozmadigi surece 5 yil boyunca gecerlidir.ev sahibi sozlesme bitti diyip evden cikaramaz .elzem sebep lazim onun icinde tasinma masraflarini karsilamasi falan lazim kanuni yollari ara ustad oyle 10 gunde tahliye et falan durumu olamaz

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,669
837
113
dostum sen ev aramaya başla sokakta kalamazsın ya da bu ev sahibi yalvar yakar sözlesme falan yenile birseyler yap yoksa durumun icinden cikmazsin

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,687
891
113
neyi yanlış biliyorum adamı yanlış yönlendirmeyin birader kesinleşmiş mahkeme kararıyla icra memurları gelmiş 10 gün süre vermişler ne yapacak bu adam başkasının evinde zorlamı oturacak bizzat başıma gelmiş olay boşuna adamı avukat sıkıntısına sokmayın tebliğ edilmiş karar kesinleşmiş o evi 10 gün içinde terketmek zorunda terketmezse polis zoruyla gelip çıkarırlar yalan yanlış bilgi vermeyinde adam bi yoluna oluruna baksın
:))) usta anlamiyorlar.mahkeme karari varsa evi verilen sürede bosaltmak zorundasın bosaltmazsan hem zorla cikarilirsin hem de mahkeme kararina uymamaktan ki bu hakim karari direkt gözaltina alinirsin ve hakkinda mahkeme kararina uymamak gorevli memura mukavemetten dava acilir

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
Ilk yaptigi kontrati kiraci bozmadigi surece 5 yil boyunca gecerlidir.ev sahibi sozlesme bitti diyip evden cikaramaz .elzem sebep lazim onun icinde tasinma masraflarini karsilamasi falan lazim kanuni yollari ara ustad oyle 10 gunde tahliye et falan durumu olamaz
Teşekkür ederim dost

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,004
1,818
113
neyi yanlış biliyorum adamı yanlış yönlendirmeyin birader kesinleşmiş mahkeme kararıyla icra memurları gelmiş 10 gün süre vermişler ne yapacak bu adam başkasının evinde zorlamı oturacak bizzat başıma gelmiş olay boşuna adamı avukat sıkıntısına sokmayın tebliğ edilmiş karar kesinleşmiş o evi 10 gün içinde terketmek zorunda terketmezse polis zoruyla gelip çıkarırlar yalan yanlış bilgi vermeyinde adam bi yoluna oluruna baksın
HALA yanlış biliyorsun eşyalarla çoluk çocuk dısarı atamaz bu bir şuç dur karara uymadığı için ceza yer her çıkmadığı gün için burası dağ başi değil o aile durumda pisiklojısı bozulsa intihar etse bunları hiçmi düşünemiyorsun seni nasil çıkardılar ispatla beklgelerle yok öyle bğrşey

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
dostum sen ev aramaya başla sokakta kalamazsın ya da bu ev sahibi yalvar yakar sözlesme falan yenile birseyler yap yoksa durumun icinden cikmazsin
Valla arıyorum aramasinada ha deyince evi bulsan ha deyince kira depozito komisyon nakliye parasını çıkartması mesele yoksa ev çok.

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
İcra avukatı bı arkadaşım var yıllar oldu gorusmeyeli ona ulaşmaya calisicam bakalım. Umarım buluruz nosunu falan

Cesar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,004
1,818
113
:))) usta anlamiyorlar.mahkeme karari varsa evi verilen sürede bosaltmak zorundasın bosaltmazsan hem zorla cikarilirsin hem de mahkeme kararina uymamaktan ki bu hakim karari direkt gözaltina alinirsin ve hakkinda mahkeme kararina uymamak gorevli memura mukavemetten dava acilir
Heh işte sadece dava açilir tutut eşyaları dişarı atamaz kemal sunal filmleri var sadece o

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,687
891
113
Hic gormuyorsumusunuz haberlerde istanbul buyuksehir belediyesi kendinlerinden onceki donemde usulsuz olarak bir takim cemaetlere peşkeş cekilen isyeri ve evleri mahkeme karariyla cikartiyor adamlar ben cikmam diyor zabita polis zoruyla zorla tahliye ediliyorlar daha da sikinti cikartirlarsa haklarinda islem yapiliyor

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,669
837
113
İcra avukatı bı arkadaşım var yıllar oldu gorusmeyeli ona ulaşmaya calisicam bakalım. Umarım buluruz nosunu falan
ev sahibiyle iletişim kur bu adam neden seni durduk yere şikayet ediyor sor abi de bir sıkıntı var kirayı yükseltirse kabul et

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,743
1,420
113
ev sahibiyle iletişim kur bu adam neden seni durduk yere şikayet ediyor sor abi de bir sıkıntı var kirayı yükseltirse kabul et
Dost çıkmamı söylemişti zaten. Bende süre istedim kendisinden Haziran'da konusacaktik. O eşyalı vermek istiyormuş evi bu yüzden çıkarıyor beni fakat bu şekilde mahkemeye vererek neden iş yaptı onu anlamadim ben zaten ev bakıyordum bu süreçte.

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,687
891
113
Heh işte sadece dava açilir tutut eşyaları dişarı atamaz kemal sunal filmleri var sadece o
:))) dostum bilmiyorsun ortaligi karistirma istersen dava acilmis zaten tahliye davasi mahkeme karar vermis cikmasi yonunde verilen süre mahkeme kararından sonra 10-15 gündür bu sure icersinde kiraci istinafa gitmemis ya da ben cikmiyorum derse esyalsriyla birlikte zorla cikartilir.