Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu İgorbet 200 FreeSpin Deneme Bonusu

samsam86

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
1
Ya bu nasıl site.1 bucuk saat oldu 200 tl çekim talebi verdim hala beklemede .telegram kanalında 15 dakikada çekim garantisi yazmışlar bide.sikayeyleri yorumları okuyorum da hiç kimseye ödeme yapmıyor heralde bu site

Kerem89

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
188
55
28
Yazıklar olsun bunlara yeminederim 999 TL’den kasa sıfırladım yaaa 1 TL daha verse cekim yapacam yaa gözüm görmesin su siteyi yaa 10 TL’den 5 tane sceter ile bonusa girdi gene 1 K olmadı

halley56

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
240
108
43
Ağa sadece slotta geçerli olan bonuslari alıp boşu boşuna sitelere prim vermeyin ya bunlar boş siteler finsns gücü zayıf evin tek göz odasında PC den yönetilen merdiven altı sitler işte ne bekliyorsunuz

Mehmeto3

Şansız Kumarbaz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
85
28
18
Yazıklar olsun bunlara yeminederim 999 TL’den kasa sıfırladım yaaa 1 TL daha verse cekim yapacam yaa gözüm görmesin su siteyi yaa 10 TL’den 5 tane sceter ile bonusa girdi gene 1 K olmadı
İyiki vermemiş ödeme yapmıyor zaten aynı ip diyor

izzet5545

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
61
7
8
Site tam kolpanin önde gideni. enpara iban bilgilerimi girip çekim veriyorum kendi bilgileriniz değil diyo ekran görüntüsü atıyorum yardımci olmamı istediğiniz başka bi konu var mıdır diyo.d prim vermeyin şu sütlaçlara