Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İnstgramdan hakaret

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
İşinden nasıl oldun ya orayı anlamadım
Askeri personeldim. Sağlık raporu için psikiyatriden sağlam raporu almam gerekiyordu. Daha önce kullandığım ilaçlar yüzünden daha doğrusu o doktorun koymuş olduğu yanlış tanı yüzünden meslekten attılar. İtiraz ettim en son başka bir hastaneden sağlam raporu aldım fakat bu seferde evrak işleri uzun sürdüğü için zamanında evraklar yetişmedi.

Fosforik34

Üye
Yeni Üye
24
5
8
Gecen 5 yil icinde ceza alipta hukmunun aciklanmasi ertelenmesiyse 2240 tl para cezasi alip 5 sene ertelerler. Ama gecen 5 yil icinde ceza alipta hukmun aciklanmasi ertelenmisse gecmis olsun o parayi odersin odemezsen kamuya calisirsin bedava .

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Gecen 5 yil icinde ceza alipta hukmunun aciklanmasi ertelenmesiyse 2240 tl para cezasi alip 5 sene ertelerler. Ama gecen 5 yil icinde ceza alipta hukmun aciklanmasi ertelenmisse gecmis olsun o parayi odersin odemezsen kamuya calisirsin bedava .
Bizim anlıycalmız şekilde söylesen biz de anlasak :)

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Anlasilmiycak bisey yok ki knk
Geride biraktigimiz 5 yil icinde herhangi bir suc isleyipte mahkemeye cezayi ertelemisse o dosyayida acar bu hakarettende 2240 tl adli para cezasi alir. Ama herhangi bi ceza dosyasi yoksa mahkeme verilicek cezayi yani hakaretin cezasini 5 yil erteler
Tamam şimdi oldu. Geçmişe ait suç veya sicilim yok temizim. Suçu da inkar ettim karakolda. Savcılık ip no peşine falan düşer mi acaba. Beni bulurlar mı.

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Ayrıca psikolojik raporlarım var

Fosforik34

Üye
Yeni Üye
24
5
8
Tamam şimdi oldu. Geçmişe ait suç veya sicilim yok temizim. Suçu da inkar ettim karakolda. Savcılık ip no peşine falan düşer mi acaba. Beni bulurlar mı.
Daha önce sucun yoksa yakalasalarda sorun degil mahkemede hakim sana pişmanmısın diye sorucak pişmanım de cezan 5 yil ertelenir korkucak bisey yok yani icin rahat olsun. Bende birisine hakaret ve tehdit ettim hem hakaretten hem tehditten toplam 4480 tl ceza yedim benim baska dosyamda vardi ama bi patlattilar hepsini 2240 tl para cezasi idedim 224 saatte bedava calistim mahallenin karakolunda :)

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Daha önce sucun yoksa yakalasalarda sorun degil mahkemede hakim sana pişmanmısın diye sorucak pişmanım de cezan 5 yil ertelenir korkucak bisey yok yani icin rahat olsun. Bende birisine hakaret ve tehdit ettim hem hakaretten hem tehditten toplam 4480 tl ceza yedim benim baska dosyamda vardi ama bi patlattilar hepsini 2240 tl para cezasi idedim 224 saatte bedava calistim mahallenin karakolunda :)
Anladım geçmiş olsun kardeşim. Sağolasın verdiğin bilgiler için.

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Merhaba arkadaşlar; bundan yaklaşık 1 ay önce instgram üzerinden psikiyatr doktoruna hakkımda yanlış tanı koyması yüzünden hakaret etmiştim. Bugün karakola soruşturmaya çağırdılar. Hakaretler in ekran görüntüleri de var. Bu konu hakkında görüşleriniz nelerdir. Ceza alır mıyım?
Belani bulursun insallah burdan saga sola saldirdigindan belliydi eksikkafa oldugun.simdi millet dalga gectim diye bana kizacak muhtemelen ama forumdaki onceki yorumlarin millete carltmalarini falan unutmayanlar vardir umarim.beter ol

Kürşat1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
246
43
Belani bulursun insallah burdan saga sola saldirdigindan belliydi eksikkafa oldugun.simdi millet dalga gectim diye bana kizacak muhtemelen ama forumdaki onceki yorumlarin millete carltmalarini falan unutmayanlar vardir umarim.beter ol
Sana acıyorum sadece zavallı dönme