Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İnternetten Kredi

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,875
4,841
113
Yok reis bende o anlamda yazmadim demekki acil baska birsey olabilir. 👍
yaw he gecenin yarısında pavyona gidecekmiş o yüzden kredi çekecek iplikçi:D sarı tutkuya yedirecekmiş paraları :D

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,861
3,486
113
yaw he gecenin yarısında pavyona gidecekmiş o yüzden kredi çekecek iplikçi:D sarı tutkuya yedirecekmiş paraları :D

Reis herhalde bizi enayi sanıyor şirketin varsa bu saatte krediyi ne yapcan senin dediğin gibi
Sirket varsa calistigin bankalarda vardir illaki dostum. O zaman kredi alman daha kolay.
Bizi enayi sanıyor herhalde şirketi varmış şirketin varsa bu saatte krediye ne ihtiyacın var

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Reis herhalde bizi enayi sanıyor şirketin varsa bu saatte krediyi ne yapcan senin dediğin gibi

Bizi enayi sanıyor herhalde şirketi varmış şirketin varsa bu saatte krediye ne ihtiyacın var
sen boş konuşmayı ne çok seviyosun be kardeşim sana hesap mı vericez paranın neye lazım olduğunu işine bak iyi para kaybetmeler

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,943
5,039
113
Beyler kredi notum düşük ama herhangi bir borcum yok yine de anında kredi kartı veya kredi veren olur mu şubeye gitmeye gerek kalmadan