Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İran İsrail'e Kaldırdı

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Yıllardır tom ve jerry gibiler savaş mı çıkacak? O show yaptıkları bombaları yollayabilir mi sence? 2 duron yolladı alt tarafı mk ne abarttınız.
İki dron mu aç izle videoları da bak bakalım iki dron mu yollamis

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
647
113
Daha ne yapabilir adam İran'dan gönderdi füzeyi İsrail'i vurdu. Asker göndermeden ve İsrail buna karşılık veremedi. Videoları aç izle İsrail halkı siginaklara kaciyolar ülkede can pazarı olusdu bu bile yeter onlara. Üstune döndü Putin amca dedi olurda ABD den yada herhangi bir ülkeden İran'a karsik gelirse İsrail dışında bilsinler devreye en şiddetli şekilde ben girecem dedi. ABD yok oldu 🤣 ne yapmasını istiyorsunuz baska
Kaç kişi öldü onu söyle sonuc

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,243
1,063
113
Çin için iran çok önemli. Abd' nin korktuğu tek şey çin. Diger taraftan israilin arkasında batı olmasaydı israil diye bir ülke kalmaz haritadan silinirdi. Abd, çok orosp cocugu bir ulke her ulkede terorist besliyorlar. Eylemler yaparlar, bombalar patlatılar. Abd, mertçe savasacak bir ulke degil. Abd cok güçlü ama demokrasiyle yönetildiği için burada 500 abd askeri ölse bidenın soyunu sopunu skerler abd' de. Abd, tarihin en güçlü ama en çok zaafı olan ülkesi.
Sonuç olarak büyük bir savaş çıkacak
Bekleyelim, görelim..

Pasabey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
568
404
63
oyuncaktan iha ve füze attılar süpersonik füze stratosfere çıkıp hedefine yaklaşınca atmosfere geri döner hedefi vurup işi bitirir atılan tüm füzeler israile daha varmadan imha edilmiş iha dedikleri oyuncaklar lise öğrencilerinin evlerinin garajında yapmış oldukları dronlardan hallice bu iranın kurusıkı salvoları oyunun bir parçası hatırlarsanız amerikan üssünede dümenden saldırı yapmışlardı misilleme olarak conilere kukla devlet iran yine amaca hizmet etti ortadoğunun gazını aldı..

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Kaç kişi öldü onu söyle sonuc
Hocam burada amaç sivilleri mi öldürmek. Ayrıca sivil vatandaşları kasti vurmak savaş ihlalidir. Sivil yerleşim yerlerini haber vermeden vurmak savaş ihlalidir. Bu savaş değil göz dağıdır. Asıl savaş israil cevap verir hava harekatı başlar siviller ölur o zaman başlar. Şuan İsrail hükümeti bitik durumda cevap veremiyorlar elleri kolları bağlı halk perişan halde aç biraz videoları seyret. Haberleri oku direk askeri üstlere saldır yapildi

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
647
113
Hocam burada amaç sivilleri mi öldürmek. Ayrıca sivil vatandaşları kasti vurmak savaş ihlalidir. Sivil yerleşim yerlerini haber vermeden vurmak savaş ihlalidir. Bu savaş değil göz dağıdır. Asıl savaş israil cevap verir hava harekatı başlar siviller ölur o zaman başlar. Şuan İsrail hükümeti bitik durumda cevap veremiyorlar elleri kolları bağlı halk perişan halde aç biraz videoları seyret. Haberleri oku direk askeri üstlere saldır yapildi
Tamm kaç asker vurdun:):(

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,243
1,063
113
Tamam kral yaşasın iran en büyük iran offfff helal israili diz çöktürdü ingiltere desteği çekti abd ambargoları kaldırdı offf hellal 5 dk geç kalsalar israili haritadan silecekti.
Kral sana bir sey deyim mi dassak da gecebilirim ama gecmeden.
Abd, aslında tüm batı demokrasiyle yönetilir
500 abd askeri ölse burada oranın halkları dağıtır ortalığı.
Kaldı ki çin, rusya, iran, türkiye bence çok küçümseme

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Tamam kral yaşasın iran en büyük iran offfff helal israili diz çöktürdü ingiltere desteği çekti abd ambargoları kaldırdı offf hellal 5 dk geç kalsalar israili haritadan silecekti.
Hocam böyle bir konu açılmış. Bu konudan rahatsizsan konuya girmezsin çıkarsın. Burada insanlar fikirlerini beyan ediyor. Dünkü üye de değilsin bu show niye onu anlamadım. Ortada herkes kendi dusuncesini fikrini söylüyor haber kaynaklarını paylaşıyorlar. Kimse İran ir numara demedi sadece İsrail'in Gazze'ye yaptığı zulmü birazda İsrail yasain ki anlasınlar biz İran'ı sevdigimiz için yada ona hayran olduğumuz için konuşmuyoruz eden etrigini yasanın diye konuşuyoruz. Bu İran olmasa Polonya olsa yine aynı şeyleri derdim. Senin bu tavrın hiç yakisikalmadi dost

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,243
1,063
113
Batı bneleşiyor, almanyada escinsel evlilik yuzde 35 mesela. Batı mertçe savasamaz. Terorist besler, espiyonaj yapar, sömürge tipi insan yetiştirir.
Türkiye' de mesela çok batı insan tipi vardır
Silik, ezik ve kibirli

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
Hocam böyle bir konu açılmış. Bu konudan rahatsizsan konuya girmezsin çıkarsın. Burada insanlar fikirlerini beyan ediyor. Dünkü üye de değilsin bu show niye onu anlamadım. Ortada herkes kendi dusuncesini fikrini söylüyor haber kaynaklarını paylaşıyorlar. Kimse İran ir numara demedi sadece İsrail'in Gazze'ye yaptığı zulmü birazda İsrail yasain ki anlasınlar biz İran'ı sevdigimiz için yada ona hayran olduğumuz için konuşmuyoruz eden etrigini yasanın diye konuşuyoruz. Bu İran olmasa Polonya olsa yine aynı şeyleri derdim. Senin bu tavrın hiç yakisikalmadi dost
İlk yorumuma bakar mısın ne yazmışım?
Yıllardır kuru sıkı olan iran hakkında yazdım kimseye doğrudan birşey demedim alıntı yapmadım. Sen iranım dışişleri başkanı gibi yazdığımı alıntıladın. Okü tone doron mo atto bak hele bak demesen yazmıyordum daha.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,243
1,063
113
Demokrasiyle yönetilen tüm devletlerle savaşmaya hazır rusya ve çin
Doğru zamanı bekliyorlar.
Azıcık beyni olan herkes şunu görür
Ne kadar güçlü olursan ol demokrasiyle yönetilen bir devletin uzun vadeli savaşmasına imkan yok.
Halk ayaklanır..

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
İrandan bir s..k olmaz iran sevicileri kenarda ağlayın yıllardır böyleydi yine böyle olacak. Haaa savaş çıkarsa da iran israil arasında olmaz hadi byy.

Alıntı yapmayın söz hakkı doğuyor. .