Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İran İsrail'e Kaldırdı

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Yaşı napcan kaç asker vurdu söylesene zaten vursa ameri napcak bilmiyorum Bu bir ikincisi İran piyon dur hep Müslümanları vurur biraz tarih oku
Hocam siz hala ne demek istediğimi anlamamisiniz mevzu İran değil mevzu Gazze halkının magruz kaldığı zulmün ufakda olsa İsrail halkının yaşaması o korkuyu tatmasi. Kaç asker vurmuş diyosun onu şimdi bilemezsin olay daha sıcak yarın gorecez. Piyon kuays gelecek olursak dünya da zaten bütün ülkeler insanlar piyon kukla 3-5 kişi dünyada istedigini yapıyor. Ama şu bir gerçektir ki İran'ın askeri gücü İsrail'den iyidir

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,243
1,063
113
İrandan bir s..k olmaz iran sevicileri kenarda ağlayın yıllardır böyleydi yine böyle olacak. Haaa savaş çıkarsa da iran israil arasında olmaz hadi byy.

Alıntı yapmayın söz hakkı doğuyor. .
Dalga gectiginiz Türk ordusu bile israili teke tekte dağıtır. Abd'ye güvenip atıp tutmak kolay.

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
İlk yorumuma bakar mısın ne yazmışım?
Yıllardır kuru sıkı olan iran hakkında yazdım kimseye doğrudan birşey demedim alıntı yapmadım. Sen iranım dışişleri başkanı gibi yazdığımı alıntıladın. Okü tone doron mo atto bak hele bak demesen yazmıyordum daha.
Peki dost dediğin olsun

Haisenberq

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
227
95
28
İrandan bir s..k olmaz iran sevicileri kenarda ağlayın yıllardır böyleydi yine böyle olacak. Haaa savaş çıkarsa da iran israil arasında olmaz hadi byy.

şimdi kardeş bu tür konuşmalar senin konuya pek mutabık olmadığın kanıtı yok kenarda ağlayın bilmem ne iranın bana ne faydası var gerçekleri göz önünde tarafçı davranmadan neyse onu burda söz konusu edıyoruz ne iran ne israil benim babamın oğlu değil isterimki savaşlar olmasın halklar ölmesin

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113

Hocam İrani küçümseme onların halkı dahi çok kinci ve gadar insanlardir. Bizim gibi dini milliyetciligi vardır. Yıllardır ağır askeriye yatırım yapiyolar

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
Dalga gectiginiz Türk ordusu bile israili teke tekte dağıtır. Abd'ye güvenip atıp tutmak kolay.
Türk ordusu ile dalga geçen mi var? Türk ordusu bile diyerek sen küçümsüyorsun. Yılladır sahada askerimiz pkk denen illetle savaşıyor. Bu kadar aktif bir askeri birlik mi var. İsrailin içinde geçer çıkar tekrar tekrar geçeriz. Türk ordusu bile ne demek aq

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
647
113
Hocam siz hala ne demek istediğimi anlamamisiniz mevzu İran değil mevzu Gazze halkının magruz kaldığı zulmün ufakda olsa İsrail halkının yaşaması o korkuyu tatmasi. Kaç asker vurmuş diyosun onu şimdi bilemezsin olay daha sıcak yarın gorecez. Piyon kuays gelecek olursak dünya da zaten bütün ülkeler insanlar piyon kukla 3-5 kişi dünyada istedigini yapıyor. Ama şu bir gerçektir ki İran'ın askeri gücü İsrail'den iyidir
İyi olsa ne olcak zaten Filistini gazlayan kim di İran kimin yüzünden oldu o kadar kişi iranin ne oldu napabildi burda asıl amaç Türkiye yi savaşa sokmak bizim onlarla Bi savaşımız var ama şimdi zamanı diyil İran gibi ülkelerin oyununa gelmeyecez

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
şimdi kardeş bu tür konuşmalar senin konuya pek mutabık olmadığın kanıtı yok kenarda ağlayın bilmem ne iranın bana ne faydası var gerçekleri göz önünde tarafçı davranmadan neyse onu burda söz konusu edıyoruz ne iran ne israil benim babamın oğlu değil isterimki savaşlar olmasın halklar ölmesin
Kral bende savaş çıksın demiyorum ki iranın kuru sıkı olduğunu yazdım zoruna gidenler oldu yıllardır böyle değil mi?
Savaşın tek kazananı olur silah tüccarları

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,696
698
113
Hocam İrani küçümseme onların halkı dahi çok kinci ve gadar insanlardir. Bizim gibi dini milliyetciligi vardır. Yıllardır ağır askeriye yatırım yapiyolar
Halkını bilmem ama sovyetler dağıldığında baya bilim adamı aldılar nükler silah için. Özal zamanında gelmek isteyenleri almamıştı kiminle savaşacağız diyorlardı. Neyse size iyi geceler ben kaçar

Haisenberq

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
227
95
28
Kral bende savaş çıksın demiyorum ki iranın kuru sıkı olduğunu yazdım zoruna gidenler oldu yıllardır böyle değil mi?
Savaşın tek kazananı olur silah tüccarları
bu zamana kadar öyleydi yanı ıcraati yoktu ama bugüne bakıldığında vurdumu vurdu bu bi gerçek bunu demeye çalışıyorum kardesm

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
İyi olsa ne olcak zaten Filistini gazlayan kim di İran kimin yüzünden oldu o kadar kişi iranin ne oldu napabildi burda asıl amaç Türkiye yi savaşa sokmak bizim onlarla Bi savaşımız var ama şimdi zamanı diyil İran gibi ülkelerin oyununa gelmeyecez
Hocam sen daha filistinle gazzeyi bilmiyorsun ki ben sana neyi nasıl anlatayım. Filistin ayrı Gazze ayrı bir millet. Türkiye'yi savaşa sokmak diyosunda Türkiye bir NATO ülkesi olası bir savasda NATO seve seve yardım etmek zorunda. Yani şuan kimle nasıl sohbet ettigimi sorguluyorum

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
647
113
Iranin büyük kellelerinden alır yine İsrail kelle İran da boş iha gönderir yine biter merak etme 3 günde Yaş ilan eder intikam der:):):):)

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Iranin büyük kellelerinden alır yine İsrail kelle İran da boş iha gönderir yine biter merak etme 3 günde Yaş ilan eder intikam der:):):):)
Kral yok derdi anlatamıyorum sana 😂 bak aylardır Gazze'de insanlar kaçacak delik ararken İsrailliler göbek atıyordu. Bugün bu gece ise Gazze halkı mesciddi aksa önünde tekbirlerle salavatlarla duvalarla sevinç yaşarken İsrail halkı kaçacak delik arıyor. Bunu bir kerede olsa tattilar anladın mı bu bir zaferdir onlar için yarın ne olur bilinmez ama bu bir nebzede olsa onlar için mutluluktur

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Allah firavunu bir saniyede yok edemezmiydi.
Hz Musa ile ona küçük acılar tattira taddira zamanla acıyı buyulterek yok etti. Belki buda bir sonun başlangıcıdir. Belki Gazze halkına güç olacak

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
kadir senin türkçe dersine kantinci mi giriyodu amk bi paragrafta yapılabilecek tüm yazım hatalarını yapmayı nasıl başardın kral ahahshd bi de duva ne olum

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,243
1,063
113
Burada da bazı sığırlar var.
Arkadas aç tarih oku
Iran tarih boyunca sadece müslümanlarla savaştı
Perslerin rumlar ile savasmasi hariç.
Bu da ikinci olacaktı tiyatro olmasaydı keşke.
Saldırı o kadar planlı ki borsaların kapanışını beklemişler
Borsalar açılana kadar da devam eder